Pierakstīties uz konsultāciju

Sergejs Šapovalovs
ķirurgs, proktologs
 • Latvijas Ķirurgu Asociācija biedrs;
 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ķirurgs;
 • Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs;
 • TV24 raidījuma "Starp mums, dakteriem" vadītājs.

Sniedz, veic diagnostikas manipulācijas, kā arī tūlītējas konsultācijas dažādu taisnās zarnas slimību gadījumos, kā: hemoroīdi, anālās plaisas un plīsumi, polipi, hroniski aizcietējumi, fēču un gāzes nesaturēšana, citas audu taisnās zarnas un apkārtējo slimības.
 
 
Inese Fišere
ķirurgs, proktologs
 • Latvijas Ķirurgu asociācija biedre;
 • Eiropas Koloproktologu asociacījas biedre;
 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ķirurgs.

Veic diagnostiku un ārstēšanu pieaugušajiem taisnās zarnas patoloģiju (hemoroidālā slimība, anālas fissūras, fistulas, rektocēles, labdabīgie un ļaundabīgie veidojumi utt.) gadījumos, vēdera dobuma patoloģiju (žultsakmeņu slimība, saaugumi, veidojumi utt) gadījumos, vēdera sienas patoloģiju (nabas, cirkšņu, ciskas, pēcoperācijas trūcēm) gadījumos. Piedāvā estētiskās proktoloģijas un ķirurģijas manipulācijas (kondilomu, papilomu noņemšana), tajā skaitā ar lāzeri. Sniedz pirms un pēc operācijas konsultācijas un aprūpi.

  
Jekaterina Fiļippova
ķirurgs
 • Latvijas Ķirurgu Asociācija biedrs;
 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ķirurgs.

Nodarbojas ar vēdera dobuma un sienas patoloģijām un ķirurģijas pakalpojumus, ieskaitot kondilomu un papilomu noņemšanu, izmantojot lāzeri un citas ķirurģiskas metodes. Sniedz profesionālas konsultācijas un aprūpi pirms un pēc operācijām.

  
Sintija Lapsa
ķirurgs
 • Latvijas Ķirurgu Asociācija biedrs;
 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ķirurgs.

Ķirurgs Sintija Lapsa veic diagnostiku un ārstēšanu ķirurģiskām patoloģijām – ādas, zemādas veidojumu ekscīzija (kārpas, papilomas, seborejiskās keratozes, aktīniskās keratozes, lipomas, dermatofibromas, hemangiomas, angiokeratomas un cits), vēdera sienas patoloģijas (nabas, cirkšņu, ciskas, pēcoperācijas trūcēm), vēdera dobuma patoloģijas (žultsakmeņu slimība, saaugumi, veidojumi utt). Veic ķirurģiskas manipulācijas klasiskajā ceļā un ar lāzera pielietošanu. Sniedz pirms un pēc operācijas konsultācijas un aprūpi.

 
Timurs Zurmutaī
bērnu ķirurgs
Ārstē un risina dažādus bērnu veselības jautājumus. Šie jautājumi var ietvert fizisko anomāliju novēršanu, kā arī ķirurģisku iejaukšanos dažādu bērnu slimību un traumu gadījumos, piemēram, gremošanas sistēmas, ādas un muskuļu problēmām, kā arī urīnpūšļa sistēmas saslimšanas. Tāpat ārsts veic profilaktiskus apskates un novērtējumus, lai novērstu iespējamas veselības problēmas agrīnā stadijā un nodrošinātu bērnu veselības un labklājības optimālu attīstību.
 
 
Jūlija Dolgopolova
neiroķirurgs
Veic izmeklēšanu un ārstē smadzeņu, nervu sistēmas un mugurkaula ķirurģiskos traucējumus, kā arī sniedz palīdzību pacientiem, kas saskaras ar simptomiem, piemēram, spēcīgām ilglaicīgām galvassāpēm, kustību problēmām, sejas vai ķermeņa vienpusēju muskuļu vājumu un muguras sāpēm. Ārste izmanto ne vien ķirurģiskas terapijas, bet arī invazīvas pretsāpju ārstēšanas un manipulācijas, lai mazinātu pacientu diskomfortu.
 
 
Roberts Rumba
asinsvadu ķirurgs
 • Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs;
 • Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrība biedrs.

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu pacientiem ar dažādām artēriju slimībām: asinsvadu veidojumi, vēdera-krūšu aortas aneirismām vai disekcijām, mijklibošana, čūlas, miega artēriju patoloģija, miera sāpēm perifēro artēriju slimības gadījumā, apskate un konsultācijas pirms/pēc operācijas izmantojot Duplex US iespējas.

 
Svetlana Koņuhova
otolaringologs (LOR)
 • Latvijas Otolaringologu Asociācijas biedre.

Nodrošina ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku, ārstēšanu pieaugušajiem un bērniem, izmantojot dažādas metodes – gan medikamentozās, gan ķirurģiskās. Veic šādu slimību diagnostiku un ārstēšanu: akūts / hronisks rinīts (iesnas), akūts / hronisks sinusīts (deguna blakusdobumu iekaisums), tonsillīts (mandeļu iekaisums), dzirdes traucējumi, ārējās, vidusauss un iekšējās auss slimības, krākšana, deguna dobuma un blakusdobumu slimības u.c.
 
 
Alise Adoviča
otolaringologs (LOR)
 • Latvijas Otolaringologu Asociācijas biedre.

Specializējas ausu, kakla un deguna slimību diagnostikā un ārstēšanā, tai skaitā rinītu, sinusītu, tonsillītu, dzirdes traucējumus un dažādas auss slimības. Sniedz profilakses rekomendācijas un veic izmeklējumus. Dr. Alise Adoviča, kvalificēta otolaringologs, kura izmanto jaunākās medicīnas tehnoloģijas un iekārtas, diagnostikā un ārstēšanā.

 
Inese Daine Loža
otolaringologs (LOR)
 • Latvijas Otolaringologu asociācijas biedre;
 • Eiropas Rinoloģijas asociācijas biedre.

Sniedz konsultācijas dažādu akūtu un hronisku ausu, kakla un deguna slimību jomā gan bērniem, sākot no 1 gada vecuma, gan pieaugušajiem. Šīs slimības ietver, otītu (ausu infekciju), sinusu infekcijas, deguna polipus, faringītu (kakla infekciju), laringītu, tonzilītu (mandeļu iekaisumu) un rinītu (deguna iekaisumu). Atkarībā no konkrētās situācijas un pacienta veselības stāvokļa, iespējams, būs nepieciešamas arī ķirurģiskas procedūras. 

 
Vladislavs Kvelde
urologs
Konsultē, diagnosticē un ārstē dažādu urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimību gadījumos. Sniedz konsultācijas ģimenes plānošanā, kontracepcijas jautājumos, vīriešu reproduktīva veselībā un seksuālas dzīves kvalitātes saglabāšanā. Veic ārstnieciskas manipulācijas un nepieciešamas analīzes. 


 
Oskars Jakušenoks
urologs
 • Eiropas Urologu asociācijas biedrs.
 • Latvijas Urologu asociācijas biedrs.

Konsultē, diagnosticē un ārstē dažādu urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimību gadījumos. Specializācijas uz uroonkoloģijas, laparoskopiskas un konvencionālas operācijas uroloģijā, nierakmeņu slimību ārstēšanas, minimāli invazīvas (perkutāna nefrolitotripsija - PCNL) un endoskopiska pieejas, labdabīgas prostatas hiperplācijas ķirurģiskas un medikamentoza terapijas. 
Veic infrasarkano Furjē spektroskopisko nierakmeņu sastāva analīze, kas precīzi atbild, no kā sastāv  nierakmens, lai varētu prognozēt un novērst atkārtotu nierakmeņu rašanos.
 
Alīna Flintere-Flinte
neirologs
 • Latvijas Neirologu biedrība;
 • Eiropas Fonda Neiroloģijas biedrība.

Sniedz neirologa konsultācijas, palīdz izprast nervu sistēmas traucējumu cēloni, nosaka nervu bojājumu pakāpi un meklē labākos risinājumus ārstēšanai. 
P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Multiplās sklerozes centra ārsts, "Multiplās sklerozes attīstības un izpētes biedrības" vadītāja, Rīgas Stradiņa Universitātes pasniedzēja, vairāku rakstu autore.

 
Evelīna Korsaka
neirologs
Ārste centrālo un perifēro nervu sistēmu saistītās saslimšanas, kas var izpausties ar dažādiem simptomiem, tādiem kā sāpes dažādās ķermeņa vietās (tajā skaitā mugurā vai galvā), galvas reiboņi un neizskaidrojamas izcelsmes galvassāpes, jušanas traucējumi, miega traucējumi, trīce, tirpšana, trauksme, koordinācijas trūkums. Neirologs palīdz izprast nervu sistēmas traucējumu cēloni, nosaka nervu bojājumu pakāpi un meklē labākos risinājumus ārstēšanai. 

 
Dace Pretkalniņa
bērnu neirologs
Diagnosticē un ārstē nervu sistēmas slimības un traucējumus bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadiem. Daktere strādā ar neiroloģiskiem traucējumiem, piemēram, epilepsiju, cerebrālo trieku, autiskā spektra traucējumiem un kavētu attīstību, veicot diagnostiku un plānojot atbilstošu terapiju, kā arī veic profilaktiskus apskatus.
 
 
Pēteris Loža
mamologs, krūts ķirurgs
 • ESMO (European Society of Medical Oncology)
 • Latvijas Ķirurgu Asociācija
 • Latvijas Krūts Slimību Asociācija

Nodarbojas ar dažādu krūšu slimību diagnostiku un ārstēšanu, veic audzēju procesu diagnostiku un ārstēšanu, rehabilitācijas jautājumu uzraudzību, veic izmeklējumu kompleksu, kas ļauj konstatēt slimības recidīva neesamību. Konsultācijas ietvēros veic krūts ultraskaņas skenēšanu.

 
Jūlija Jaščuka
ginekologs, dzemdību speciālists
Ārste ginekoloģe - dzemdību specialiste. Konsultē, diagnosticē un ārstē dažādu ginekoloģisko problēmu gadījumos, nodrošina grūtnieču aprūpi, psiholoģiskās konsultācijas un sagatavošanu dzemdībām,  sniedz konsultācijas ģimenes plānošanā un kontracepcijas jautājumos. 
Aija Tula-Rijkure
ginekologs, seksologs
Veic ginekoloģisku slimību ārstēšanā un profilaktiskā to novēršanā, piemērotas kontracepcijas izvēlē, konsultē saistībā ar menopauzi, nodrošina grūtnieču aprūpi, konsultācijas un sagatavošanu dzemdībām. Kā arī sniedz seksologa konsultācijas.

 
Konstantīns Ščerbakovs
pulmonologs
Diagnosticē dažādas bronhopulmonālās sistēmas (elpceļu un plaušu) patoloģijas, identificē tās un nosaka ārstēšanu, izstrādā shēmas un plāni elpceļu bojājumu rehabilitācijai, novērš problēmas ar elpošanas sistēmu. Sniedz konsultācijas sekojošo saslimšanu gadījumos: bronhiāla astma, hroniska obstruktīva plaušu slimība, sarkoidoze, plaušu plēves iekaisums, smagi pārslimots Covid-19 u.c. elpošanas orgānu sistēmas slimību gadījumos. Novēro un ārstē pacientus, kuriem ir konstatēti patoloģiski procesi bronhos, iedzimtas elpošanas sistēmas anomālijas, iedzimtas elpceļu patoloģijas un bojājumi.

 
Jūlija Boļšakova
dermatologs
 • Latvijas Dermatovenerologu Asociācijas biedre (LDVA);
 • Eiropas Dermatologu-venerologu Asociācijas biedre (EADV);
 • Eiropas Dermatologu-onkologu Asociācijas biedre (EADO).

Ārstē un sniedz konsultācijas gan pieaugušajiem, gan bērniem par ādas slimībām, veidojumu diagnostiku un ārstēšanu, kā arī konsultē estētiskajā dermatoloģijā. Ārstē gan kosmetoloģisku problēmu, gan nopietnu ādas slimību gadījumos, piemeklējot efektīvāko ādas ārstēšanas un kopšanas metodi. Konsultē un ārstē šādas ādas problēmas un slimības: kosmetoloģiski ādas defekti uz sejas un ķermeņa (pinnes, izsitumi u.c.), ādas slimības, matu izkrišanas problēmas, alerģiskā dermatoze, zvīņu ēde, ādas un nagu sēnīšu slimības, ādas strutainās slimības, parazitārās dermatozes, seboreja, seksuāli transmisīvās slimības un citas saslimšanas.
Veic procedūras ar lāzeri - dzimumzīmju, keratozes, papilomu, kārpu noņemšanu, rētu slīpēšanu utt., kā arī plazmoterapijas procedūras sejai un matiem (PRP RegenLab®).

 
Elīza Šapovalova
dermatologs
Veic akūtu, hronisku un alerģisku ādas slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi: ādas, matu un nagu sēnīšslimību diagnostika, ārstēšana, ādas virālu, parazitāru un bakteriālu slimību diagnostika un ārstēšana, sejas ādas slimību diagnostika un ārstēšana (Acne vulgaris, Acne rosacea, u.c.), vīrusu kārpu, papilomu un citu ādas veidojumu krioķirurģija, profilakses jautājumi. Veic procedūras ar lāzeri - dzimumzīmju, keratozes, papilomu, kārpu noņemšanu, rētu slīpēšanu utt.
Veic digitālo dermatoskopiju - ādas veidojumu izmeklēšanu un novērošanu dinamikā, veic biopsijas, ārstē psoriāzi, acne, rosacea un cits.
Pieņem pieaugušos un bērnus.

Jelizaveta Pavlova
dermatologs
Veic akūtu, hronisku un alerģisku ādas slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi: ādas, matu un nagu sēnīšslimību diagnostika, ārstēšana, ādas virālu, parazitāru un bakteriālu slimību diagnostika un ārstēšana, sejas ādas slimību diagnostika un ārstēšana (Acne vulgaris, Acne rosacea, u.c.), vīrusu kārpu, papilomu un citu ādas veidojumu krioķirurģija, profilakses jautājumi.  
Veic procedūras ar lāzeri - dzimumzīmju, keratozes, papilomu, kārpu noņemšanu, rētu slīpēšanu utt.
Veic digitālo dermatoskopiju - ādas veidojumu izmeklēšanu un novērošanu dinamikā, veic biopsijas, ārstē psoriāzi, acne, rosacea un cits.
Pieņem pieaugušos un bērnus.
  
Zane Svikle
endokrinologs
 • Eiropas Endokrinologu asociācijas biedre;
 • Latvijas Endokrinologu asociācijas biedre;
 • Latvijas Internistu asociācijas biedre.

Veic padziļinātu pacientu diagnostiku un ārstēšanu organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbības gadījumos, pie hormonu sekrēcijas regulācijas traucējumiem un slimībām, kas rodas dažādu faktoru dēļ. Pielieto modernas diagnostikas metodēs, nosuta pacientus uz nepieciešamam analīzēm un izmeklējumiem.

 
Oksana Ježova
ģimenes ārsts
Ģimenes ārsts konsultē, nosaka un ārstē gan akūtas, gan hroniskas saslimšanas, nepieciešamības gadījumā ģimenes ārsts pacientam izraksta nosūtījumu pie citiem ārstiem-speciālistiem, uz diagnostiskajiem izmeklējumiem vai nosūta uz rehabilitāciju. Ģimenes ārsta uzdevums ir rūpēties ne tikai par slimajiem, bet arī par veselajiem pacientiem, lai viņi nesaslimtu!

 
Kamila Korole
ģimenes ārsts
Ģimenes ārsts konsultē, nosaka un ārstē gan akūtas, gan hroniskas saslimšanas, nepieciešamības gadījumā ģimenes ārsts pacientam izraksta nosūtījumu pie citiem ārstiem-speciālistiem, uz diagnostiskajiem izmeklējumiem vai nosūta uz rehabilitāciju. Ģimenes ārsta uzdevums ir rūpēties ne tikai par slimajiem, bet arī par veselajiem pacientiem, lai viņi nesaslimtu!

 
Danils Panovs
kardiologs, invazīvais kardiologs
Sniedz konsultācijas kardioloģijas un invazīvās kardioloģijas pacientiem. Pacientiem ar visu veidu kardioloģiskām saslimšanām, un pacientiem pirms vai pēc invazīvas (stentu implantācijas) sirds asinsvadu ārstēšanas. 

Veic elektrokardiogrammas miera stāvoklī (EKG) un sirds ritma pārbaudi. Nosūta nepieciešamiem papildus izmeklējumiem un nozīme attiecīgu ārstēšanu.


 
Elizabete Tērauda
kardiologs
Veic visa spektra sirds-asinsvadu sistēmas slimību diagnostiku un ārstēšanu: asinsspiediena problēmas, sirds asinsvadu slimības, sirds išēmiskā slimība (sirds nepietiekama apgāde ar skābekli), sirds ritma traucējumi, sāpes sirds apvidū (stenokardija), sirds nepietiekamība un citas sirds slimības.

 
Daiņus Gilis
kardiologs
 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centra ārsts-karidologs;
 • Latvijas Ģimenes hiperholesterinēmijas reģistra konsultējošais ārsts;
 • Pasniedz Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē.

Veic sirds ritma traucējumu diagnostiku izmantojot Holtera monitorēšanas metodi (Holtera EKG).

 
Andrejs Mundeciems
invazīvais radiologs
Veic ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumus: vēdera dobums (aknas, aizkuņģa dziedzeris, žultspūslis, žultsceļi, liesa utt.); nieres un urīnceļi; kakla limfmezgli un mīkstie audi; vairogdziedzeris; dažādi citi mīkstie audi; prostata; dupleksā skenēšanu roku un kāju vēnām un artērijām.
Veic konsultācijas, kā invazīvais radiologs par mazinvāzivam un invazīvam saslimšanas ārstēšanas metodēm.
 
Dace Trivaškeviča
sporta ārsts
Sporta ārsts ieteic individuāli piemērotu sporta veidu, fiziskās slodzes biežumu, intensitāti un ilgumu. Palīdz ar gūtam sporta traumām vai ir pārslodzi, sūdzībām par sirds darbību, elpošanas problēmām, asinsspiediena novirzi no normas vai citam sūdzībām sportisku aktivitāšu laikā vai ārpus tām.
Veic USG izmeklējumi skeleta-muskuļu sistēmai.

 
Mārcis Jēgers
traumatologs, ortopēds
 • Latvijas traumatologu un ortopēdu asociācijas biedrs;
 • Starptautiskās AO Trauma asociācijas biedrs;
 • Starptautiskās SICOT organizācijas biedrs.

Specializējies ekstremitāšu (roku, kāju) ortopēdisku saslimšanu, kaulu lūzumu un to seku ārstēšanā, blokādēs. Konsultē un ārstē pacientus ar augšējās ekstremitātes (roku) un pēdas traumām vai patoloģijām. Savas zināšanas papildinājis ASV Jēlas Universitātē, apmeklējis kursus un semināri Lielbritānijā, Šveicē, Polijā, Čehijā un citas valstīs.


 
Sergejs Kižlo
traumatologs, ortopēds
Specializējies ekstremitāšu (roku, kāju) ortopēdisku saslimšanu, kaulu lūzumu un to seku ārstēšanā, blokādēs sāpju noņemšanai. Konsultē un ārstē pacientus ar augšējās ekstremitātes (roku) un pēdas traumām vai patoloģijām.
Maija Jēkabsone
narkologs, bērnu narkologs
 • Latvijas Narkologu asociācijas biedre;
 • Bērnu klīniskas universitātēs slimnīcas ārsts;
 • Pusaudžu resursu centra narkologs.

Veic profilaktisko, diagnostisko un terapeitisko darbību pieaugušajiem un bērniem, kas cīnās ar atkarībām. Viņa palīdz risināt problēmas, kas saistītas ar alkoholu, narkotikām, azartspēlēm, kā arī ar aizvien izplatītākām digitālām atkarībām. Dr. Jēkabsone sniedz palīdzību, lai novērstu un mazinātu atkarības radīto kaitējumu, tostarp sociālo un emocionālo problēmu risināšanu. Dr. Maija Jēkabsone ir atzīta eksperte savā nozarē, kura aktīvi piedalās vairākos atbalsta, pētniecības un izglītības projektos, kā arī ir vairāku zinātnisku rakstu autore par atkarību tēmu. Kā augsti kvalificēta narkoloģe, viņa ir gatava nodrošināt Jums un Jūsu bērniem efektīvu atbalstu atkarības pārvarēšanā.

 
Vineta Viktorija Vinogradova
psihiatrs
 • Latvijas Psihiatru asociācijas biedre;
 • Eiropas Psihiatru asociācijas biedre;
 • RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārsts;
 • Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas centra Ambulatorās nodaļas ārsts;
 • RSU Psihiatrijas un Narkoloģijas katedras docētāja.
 
Nodrošina augstas kvalitātes ārstēšanu psihiskās veselības traucējumu gadījumos. Viņa izstrādā individuālus terapijas plānus pacientiem, kuri cieš no depresijas un citiem garastāvokļa traucējumiem, trauksmes un ar stresu saistītiem traucējumiem, ēšanas un miega traucējumiem.

 
Dana Piteronoka
uztura speciāliste
 • Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre;
 • Bakalaura grāds, Veselības aprūpē un uztura speciālista profesionāla kvalifikācija, Rīgas Stradiņa Universitāte;
 • Maģistra grāds, Veselības zinātņu uzturzinātnē, Rīgas Stradiņa Universitāte.

Sniedz uztura ieteikumus, kā arī sastāda vēlamo personalizēto uztura plānu. Uztura speciālists izvērtē pacientu veselības stāvokli, alerģijas, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti un pacientam nepieciešamo rezultātu. Ar uztura speciālistu jākonsultējas pie svara korekcijas (samazināšana, palielināšana), pārtikas alerģijas / nepanesības, pirms un pēc operācijas ēdināšanas ierobežojumiem, vielmaiņas darbības traucējumiem, grūtniecības utt.
 
Ilona Skuja
klīniskais psihologs
Signe Grīslīte
vecmāte
Vecmāte jeb akušiere ir ārstniecības persona ar medicīnisko izglītību, kas nodrošina grūtnieces sagatavošanu dzemdībām, konsultē par dzemdību gaitu un kopā ar ginekologu, dzemdību speciālistu veic pirmsdzemdību un pēcdzemdību grūtnieces uzraudzību.
Jūlija Līne
kosmetologs
Pieredzējis speciālists kosmetoloģijas jomā ar daudzu gadu pieredzi un desmitiem semināru un konferenču aiz muguras. Veic dažādas sejas kopšanas un ķermeņa kopšanas procedūras - ārstniecisko pīlingu sejai, sejas ādas atjaunošanas procedūras, vaksāciju, ķermeņa kopšanas procedūras. Veic mezoterapijas procedūras un barības vielu injekcijas, izmantojot nano adatas.


 
Sabīne Liepiņa
kosmetologs
Speciālists kosmetoloģijas jomā ar augsta līmeņa prasmēm. Veic procedūras ādas atjaunošanai un mitrināšanai, lāzerepilāciju un ķermeņa skulpturēšanu, taukšūnu šķelšanu un limfas stimulēšanu ar inovatīvu ASV ražoto Zemits aparatu.

 

 
Anastasija Meņkovska
kosmetologs
Speciālists kosmetoloģijas jomā ar augsta līmeņa prasmēm. Specializējas sejas un ķermeņa ādas atjaunošanā un mitrināšanā izmantojot dažādi preparāti un metodes, lāzerepilācijā un ķermeņa skulpturēšanu, taukšūnu šķelšanu un limfas stimulēšanu ar inovatīvu ASV ražoto Zemits aparatu.


 
Svetlana Krasnodembska
podologs
Podologs nodrošina medicīnisku pēdu aprūpi pacientiem, veicot diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju. Viņa identificē pēdu problēmas agrīnā stadijā un veic to ārstēšanu. Speciālists palīdz novērst iespējamās pēdu veselības problēmas, piemēram, nagu sēnīšu slimības, deformētus vai ieaugušus kāju nagus, varžaci, diabētiskās pēdas, saplaisājušas pēdas, biezu un raupju pēdu ādu, kā arī citas pēdu un nagu problēmas. 

 
Anda Silakaktiņa
podologs
Nodrošina ārstniecisko pacienta pēdas aprūpi, diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju. Nosaka pēdu slimības agrīnā stadijā, kā arī veic to ārstēšanu. Neatlieciet podologa apmeklējumu, ja: ir nagu sēnīšu slimības, deformēti vai ieauguši kāju nagi, veidojas varžacis, ir diabētiskās pēdas, ir saplaisājušas pēdas, bieza, raupja pēdu āda un jebkuru citu pēdu un nagu problēmu gadījumos.


 
Inita Āne
podologs
Veic pēdu ārstniecisko aprūpi un sniedz konsultācijas par pēdu pareizu kopšanu, nodrošina diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju. Neatlieciet podologa apmeklējumu, ja: ir nagu sēnīšu slimības, deformēti vai ieauguši kāju nagi, veidojas varžacis, ir diabētiskās pēdas, ir saplaisājušas pēdas, bieza, raupja pēdu āda un jebkuru citu pēdu un nagu problēmu gadījumos.
Intars Veberis
fizioterapeits, masieris
Daina Magazniece
masiere
Veic ķermeņa masāžu gan skaistumkopšanas nolūkos, gan kā ārstniecības procedūru kādas veselības problēmas novēršanai vai mazināšanai. Ārstnieciskā masāža ieteicama šādos gadījumos: pie muskuļu, locītavu un ķermeņa balsta sistēmas saslimšanām (spondiloze, radikulīts, osteohondroze, mugurkaula asimetrija u.c.); pēc traumām; pie neiroloģiskas izcelsmes saslimšanām; vielmaiņas stabilizēšanai un ķermeņa svara korekcijai; psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai un darbspēju atjaunošanai; imunitātes nostiprināšanai un citos gadījumos. 

Daina Magazniece ir sertificēts speciālists ar ceturto, augstāko kvalifikācijas pakāpi un ar vairāk kā 30 gadu pieredziю

Apkalpo pacientus ar veselības apdrošināšanas polisēm.
 
Sarmīte Bikovena
masiere
Masiere Sarmīte Bikovena ir pieredzējusi fizioterapijas speciāliste ar ilgu gadu pieredzi, kas veic ārstniecisko masāžu bērniem no 12 gadiem un pieaugušajiem. Masiere strādā gan cilvēkiem, kam ir nepieciešams atgūsties no sarežģītiem darba apstākļiem, gan ar pēcoperācijas un pēc traumas pacientiem. It sevišķi ārstnieciska masāža paredzēta cilvēkiem ar kustības traucējumiem, tiem kas strādā birojos un kam ir mazkustīgs dzīves veids, cilvēkiem ar smagu darbu vai sportistiem, grūtniecēm. 

Apkalpo pacientus ar veselības apdrošināšanas polisēm.
 
Aļona Gruzdova
masiere
Masiere strādā gan cilvēkiem, kam ir nepieciešams atgūsties no sarežģītiem darba apstākļiem, gan ar pēcoperācijas un pēc traumas pacientiem. It sevišķi ārstnieciska masāža paredzēta cilvēkiem ar kustības traucējumiem, tiem kas strādā birojos un kam ir mazkustīgs dzīves veids, cilvēkiem ar smagu darbu vai sportistiem, grūtniecēm. 

Apkalpo pacientus ar veselības apdrošināšanas polisēm.

 
Karyna Tkachuk
masiere