Kā un kāpēc HydraFacials iekarojis sejas kopšanas nišu?

HydraFacial ir populārākais meklēšanas pieprasījums Google skaistumkopšanas segmentā. Tūkstoši rakstu un miljoni komentāru, bet kā tas īstenībā darbojas? Mēs apkopojām pieejamo informāciju, lai īsi un kodolīgi sniegt lietderīgu informāciju par HydraFacial procedūru.

HydraFacial ir ādas kopšanas procedūra, kas mūsdienās ir pieejama ārstniecības iestādēs, SPA un kosmetoloģijas kabinetos. To dažreiz sauc arī par "hidradermabrāziju", jo tā ietver mikrodermabrāzijai līdzīgu pīlingu kopā ar mitrinošiem serumiem.

Pazīstams ar savu trīspakāpju procesu, HydraFacial darbojas, lai dziļi attīrītu, nolobītu (pīlings) un mitrinātu jūsu ādu. Serumu veidā ādā tiek ievadītas tai nepieciešamās vielas, kas nodrošina ādas atjaunošanu un  aizsardzību no ārējās vides faktoriem. Serums tiek izvēlēts katram pacientam individuāli, saskaņā ar konkrētā cilvēka ādas tipu un vajadzībām. 

HydraFacial procedūra ieteicama, kad ir
  • sausa, mitrumu un tvirtumu zaudējusi āda;
  • āda, kuru skārušas vecuma izmaiņas, tai skaitā krunciņas;
  • taukaina, problemātiska āda, īpaši ar paplašinātām porām;
  • aknes sekas, I un II pakāpes akne;
  • nevienmērīga sejas krāsa un reljefs;
  • āda ar pigmentācijas plankumiem;
  • āda ar izteiktām fotonovecošanas pazīmēm.

HydraFacial priekšrocības

Tiek uzskatīts, ka HydraFacial palīdz uzlabot vispārējo ādas tekstūru, tonusu un izskatu. Tas ir saistīts ar dziļo pīlingu, kas attīra poras, noņemot netīrumus un ļaujot labāk iekļūt serumiem ādā.

HydraFacial pretnovecošanas problēmām

2008. gada pētījums, kurā piedalījās reprezentatīva sieviešu grupa, atklāja, ka tām sievietēm, kurām tika veiktas HydraFacial procedūras, ādas novecošanās pazīmes bija mazākas nekā tām, kuras lietoja tikai serumus. Ietekme ietvēra poru izmēra samazināšanas, mazāku hiperpigmentāciju un smalko līniju samazināšanas. Šīs pētījums izraisīja veselu HydraFacial procedūras popularizācijas vilni un tā no eksperimenta pārvēršas par skaistumkopšanas līderi.Vai HydraFacial ir drošs grūtniecības laikā?

Pirms jebkādu estētisku procedūru veikšanas grūtniecības laikā, tostarp HydraFacial, vislabāk ir konsultēties ar savu ginekologu, kam ir zināmas par jūsu grūtniecības gaitu un ar to saistītiem riskiem.

Kā darbojas HydraFacial procedūra?

HydraFacial procedūrai ir trīs etapi
  1. Attīrīšana un eksfoliācija (nolobīšana) – ar īpašu uzgali un serumu āda tiek attīrīta, atmirušās šūnas nolobītas, tādējādi atverot poras un sagatavojot to nākamajam procedūras etapam;
  2. Ekstrakcija (dziļā ādas attīrīšana) - ar īpašu uzgali un serumu tiek dziļi iztīrītas poras. Papildus āda tiek mitrināta;
  3. Ādas mitrināšana un piesātināša ar antioksidantiem. 

HydraFacial pēcaprūpe

Atšķirībā no skarbākām procedūrām, piemēram, ķīmiskā pīlinga, jūs varat nekavējoties atsākt ierastās darba gaitas.

Lai gan pēc sesijas jums nevajadzētu izjust apsārtumu vai lobīšanos, pirmajās pāris dienās pēc HydraFacial tomēr vislabāk ir izvairīties no pīlinga procedūrām.

Cik bieži jums vajadzētu saņemt HydraFacial?

HydraFacial seansu biežums ir atkarīgs no jūsu ādas tipa un jūsu kosmetologa vai dermatologa ieteikumiem. Zinātniski pētījumi iesaka atkārtot procedūru ik pēc 4 nedēļām ja jūsu āda ir mazāk problemātiska, savukārt pie problemādas atkārtot sesijas ik pēc 2 nedēļām. 

Mūsu pieredzējušie estētikas speciālisti palīdzēs noteikt pareizo sesiju skaitu, pamatojoties uz jūsu ādas stāvokli, mērķiem, sezona un kopēja organisma stāvokļa. Medicīnas centrā FORTEMED strādā tikai medicīnisko izglītību ieguvuši profesionāli, tāpēc jebkura terapija un tās pielietošana balstās uz detalizētu veselības stāvokļa vērtējumu.

HydraFacial blakusparādības un piesardzības pasākumi

Lai gan tiek uzskatīts, ka HydraFacial nerod komplikācijas, procedūras laikā jūs varat sajust vieglu diskomfortu, kas ir saistīts ar strādājošo vielu iedarbību. Medicīnas centrā FORTEMED HydraFacial ir pilnīgi bezsāpes procedūra, jo tas veikšanai izmantojas modernāka sejas kopšanas iekārta Zemits™ ar intelektuālo vadības sistēmu, kas piemērojas ādas tipam un stāvoklim, ļaujot efektīvi piegādāt strādājošas vielas problemzonas ādas šūnām.

Tomēr jums vajadzētu izvairīties no šīs procedūras, ja uz ādas ir aktīvi izsitumi, vai aukstumpumpas aktīvajā stadijā, procedūra nerekomendēta cilvēkiem ar autoimūnam ādas saslimšanām. 

Pirms procedūras dariet savam kosmetologam zināmu, ja jums ir ļoti jūtīga āda vai ir alerģija pret jebkādām kosmētikas sastāvdaļām, kas varētu izraisīt ādas izsitumus pēc procedūras.

Secinājumi

HydraFacial ir pēdējā laikā viena no efektīvākajam un pieejamākajām ādas kopšanas procedūrām. Tā ir viena no labākajām bezoperācijas skaistumkopšanas manipulācijām. Dēļ masveida ieviešanas, tās cena šodien jau nav ārkārtīgi augsta un ir pieejama plašam sieviešu lokam, kas grib uzturēt savu ādu kartībā un izskatīties pievilcīgi jebkurā vecumā. Neskatoties uz zināmām kontrindikācijām, tas loks ir mazs un procedūru var izvelēties lielāka sabiedrības daļa.

Esiet skaisti un veseli!