FORTEMED ir moderns medicīnas centrs, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām. FORTEMED saliedētā medicīnas komanda, kurā ir vairāk nekā 40 profesionāļi, kas sniedz augstākās klases medicīniskos, rehabilitācijas un estētiskos pakalpojumus.

Medicīnas centrs atrodas Rīgas klusākajā un gleznainākajā rajonā - Mežaparkā. Mežaparka biroju ēka, kurā atrodas medicīnas centrs FORTEMED, tika nodota ekspluatācijā 2020. gadā. Tā ir veidota pēc modernākajiem standartiem, kas nodrošina ne tikai augstu komforta līmeni un vizuālo pievilcību, bet arī bezbarjeru vidi cilvēkiem, kuri izmanto īpašus pārvietošanās līdzekļus, kā arī vecākiem ar bērnu ratiņiem.Klīnikas personāls palīdzēs pacientiem saņemt visaugstākās kvalitātes:
  • diagnostiku;
  • ārstēšanu;
  • rehabilitāciju;
  • estētiskos pakalpojumus.

Visiem FORTEMED darbiniekiem ir augstākā līmeņa medicīniskā izglītība un prasmes, kuras viņi nebeidz pilnveidot, apmeklējot konferences, seminārus un praktiskās nodarbības.Mūsdienīgs vadošo ražotāju aprīkojums un digitālās sistēmas ļauj ātri un precīzi diagnosticēt un uzsākt atklāto slimību ārstēšanu. Sadarbībā ar E.Gulbju laboratoriju nodrošinam analīžu ņemšanu uz vietas.

Atsaucīgi un laipni pacientu menedžeri palīdzēs noteikt pacientam nepieciešamo ārstu speciālistu, kā arī noorganizēs optimālāko laiku pieņemšanai vai diagnostikai.

Estētiskā klīnika FORTEMED ir balstīta uz jaunākiem zinātnes un skaistumkopšanas industrijas sasniegumiem, kuru mērķis ir saglabāt gan sieviešu, gan vīriešu estētisko pievilcību. Plašs procedūrās izmantotu ierīču klāsts ļauj kopt seju un ķermeni, bet lāzertehnoloģijas ne tikai atjauno ādu, noslīpē rētas un dziļās krunciņas, bet arī novērš nevēlamos matiņus.Estētiskās klīnikas FORTEMED speciālistu darbā tiek izmantota tikai profesionāla kosmētika un Eiropas Zāļu aģentūras apstiprinātie preparāti. Visi FORTEMED Estētiskās klīnikas speciālisti ir medicīnas profesionāļi, kas nodrošina visaugstāko sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Medicīnas centrs FORTEMED – viss Jūsu veselībai un skaistumam mūsdienīgā līmenī!Sižeti par mums

 
 
 
 
Sadarbības partneri