FORTEMED ir moderns medicīnas centrs, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām. FORTEMED saliedētā medicīnas komanda, kurā ir vairāk nekā 40 profesionāļi, kas sniedz augstākās klases medicīniskos, rehabilitācijas un estētiskos pakalpojumus.

FORTEMED ir sinonīms izcilībai medicīnas jomā, apvienojot vairāku specialitāšu medicīnas ekspertus ar vienotu mērķi - nodrošināt nevainojamu un augstākā līmeņa veselības aprūpi. Mūsu komandu veido pieredzējuši klīnisko universitāšu slimnīcu speciālisti, kuri atrodas modernās medicīnas priekšgalā. 

Viņi ir ne tikai izcili ārsti, bet arī aizrautīgi pētnieki un iedvesmojoši pasniedzēji. Mūsu elitāro komandu izceļ ne vien vairāki medicīnas zinātņu doktora grādi, bet arī Eiropas specialitāšu sertifikāti - apliecinājums mūsu ekspertu augstajam profesionalitātes līmenim.Mēs apzināmies, ka veselība ir cilvēka viss lielākais dārgums. Tāpēc mūsu pacienti var būt droši - FORTEMED komanda vienmēr rūpēsies par viņu labklājību ar vislielāko apņēmību un rūpēm. 

Mēs lepojamies ar to, ka pacientu atsauksmes ir mūsu darba kvalitātes zīmogs, un katrs pacients tiek apkalpots ar individuālu pieeju, kas atbilst viņa unikālajām vajadzībām. Pievienojieties ceļā uz labāku un veselīgāku nākotni ar FORTEMED - Jūsu uzticamākais partneris veselības aprūpē.Medicīnas centrs atrodas Rīgas klusākajā un gleznainākajā rajonā - Mežaparkā. Mežaparka biroju ēka, kurā atrodas medicīnas centrs FORTEMED, tika nodota ekspluatācijā 2020. gadā. Tā ir veidota pēc modernākajiem standartiem, kas nodrošina ne tikai augstu komforta līmeni un vizuālo pievilcību, bet arī bezbarjeru vidi cilvēkiem, kuri izmanto īpašus pārvietošanās līdzekļus, kā arī vecākiem ar bērnu ratiņiem.

FORTEMED lepojas ne tikai augstākā līmeņa diagnostiku un ārstēšanu pieaugušajiem, bet arī ar plašo veselības aprūpes klāstu bērniem. Ar vienu no vērienīgākajām bērnu veselības ekspertu komandām starp privātajām medicīnas iestādēm, mēs nodrošinām, ka katrs bērns saņem individuāli pielāgotu un augstas kvalitātes aprūpi.

Mūsu kompetentie speciālisti ir īpaši apmācīti, lai saprastu un apmierinātu bērna un viņa ģimenes unikālās veselības vajadzības. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, sākot no regulārām veselības pārbaudēm līdz sarežģītām ārstēšanas metodēm, vienmēr nodrošinot mierpilnu un atbalstošu vidi mūsu jaunākajiem pacientiem.

FORTEMED ir veltījis laiku un resursus, lai izveidotu draudzīgu un drošu vidi bērniem, vienlaikus nodrošinot visaptverošas informācijas un atbalsta saņemšanu vecākiem un pārējiem ģimenes locekļiem. Mūsu mērķis ir ne tikai ārstēt, bet arī izglītot un atbalstīt veselīgu dzīvesveidu no agras bērnības, veicinot ilgtermiņa labklājību un veselību. Pievienojieties FORTEMED ģimenei, kur bērnu veselība ir prioritāte!
Klīnikas personāls palīdzēs pacientiem saņemt visaugstākās kvalitātes:
  • diagnostiku;
  • ārstēšanu;
  • rehabilitāciju;
  • estētiskos pakalpojumus.

Visiem FORTEMED darbiniekiem ir augstākā līmeņa medicīniskā izglītība un prasmes, kuras viņi nebeidz pilnveidot, apmeklējot konferences, seminārus un praktiskās nodarbības.Mūsdienīgs vadošo ražotāju aprīkojums un digitālās sistēmas ļauj ātri un precīzi diagnosticēt un uzsākt atklāto slimību ārstēšanu. Sadarbībā ar E.Gulbju laboratoriju nodrošinam analīžu ņemšanu uz vietas.

Atsaucīgi un laipni pacientu menedžeri palīdzēs noteikt pacientam nepieciešamo ārstu speciālistu, kā arī noorganizēs optimālāko laiku pieņemšanai vai diagnostikai.

Estētiskā klīnika FORTEMED ir balstīta uz jaunākiem zinātnes un skaistumkopšanas industrijas sasniegumiem, kuru mērķis ir saglabāt gan sieviešu, gan vīriešu estētisko pievilcību. Plašs procedūrās izmantotu ierīču klāsts ļauj kopt seju un ķermeni, bet lāzertehnoloģijas ne tikai atjauno ādu, noslīpē rētas un dziļās krunciņas, bet arī novērš nevēlamos matiņus.Estētiskās klīnikas FORTEMED speciālistu darbā tiek izmantota tikai profesionāla kosmētika un Eiropas Zāļu aģentūras apstiprinātie preparāti. Visi FORTEMED Estētiskās klīnikas speciālisti ir medicīnas profesionāļi, kas nodrošina visaugstāko sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Medicīnas centrs FORTEMED – viss Jūsu veselībai un skaistumam mūsdienīgā līmenī!Sižeti par mums

 
 
 
 
Sadarbības partneri