Modernākais aprīkojums mūsu pacientu veselības aprūpei 

fortemed.lv

Ultrasonogrāfija (USG) ir pacientam un speciālistam ērtākais neinvazīvais izmeklēšanas veids, kas sniedz informāciju par orgānu struktūru un darbību, un palīdz diagnosticēt iekšējo orgānu patoloģijas un iespējamās saslimšanas.

Tāpēc USG iekārtai tiek izvirzītas īpašas prasības - attēla kvalitāte, augsta telpiskā un laika izšķirtspēja, kā arī papildu funkcionalitāte, kas palīdz speciālistam efektīvāk un ātrāk atklāt patoloģijas. 

Medicīnas centrā FORTEMED izmantotais Mindray Resona I9 ir vismodernākais eksperta līmeņa ultrasonogrāfijas aparāts, kas aprīkots ar jaunākajām attēlveidošanas tehnoloģijām. Ar savām unikālajām funkcijām un neierobežotu skenēšanas elastību, kā arī jauninājumiem gan aparātdaļā, gan programmatūrā, Resona I9 sniedz precīzas un savlaicīgas atbildes ārstiem.

Resona I9 ir aprīkots ar vismodernāko programmatūru, kas aktīvi izmanto Mākslīgā intelekta algoritmus (AI). Aparātdaļa ir aprīkota ar īpaši jutīgām ultraskaņas zondēm - tas ievērojami palielina diagnostikas precizitāti, un saslimšanas var atklāt agrīnās stadijās.

Medicīnas centrs FORTEMED (sadarbībā ar uzņēmumu GRAINA) bija viens no pirmajiem Baltijā, kas saņēma Mindray Resona I9 ierīci. GRAINA ir oficiālais Mindray pārstāvis Baltijas valstīs un viens no lielākajiem medicīnas iekārtu piegādātājiem reģionā.