Ģimenes ārstsĢimenes ārsts ir primārais speciālists, kas palīdz pacientam risināt viņa plaša spektra veselības problēmas.
 
Ģimenes ārsts ir speciālists, kurš sniedz nepārtrauktu un visaptverošu medicīnisko aprūpi. Šis ārsts pirmais palīdz risināt gandrīz jebkuru ar veselību saistītu problēmu, izņemot neatliekamas un dzīvībai bīstamas slimības. Ģimenes ārsts uzrauga veselības stāvokli kopumā, informē par profilaktiskajiem pasākumiem, diagnosticē un ārstē akūtas un hroniskas slimības. Tāpat konsultē un izsniedz nosūtījumus, kad nepieciešama papildu diagnostika un ārstēšana speciālistu uzraudzībā.
 
Medicīnas centrā FORTEMED pacientus pieņem pieredzējuši un zinoši ģimenes ārsti, kuri palīdz risināt gan akūtas, gan hroniskas veselības problēmas.
 
Ģimenes ārsti, kas strādā medicīnas centrā FORTEMED ir maksas veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji, kas nozīme, ka pacientam ir jāmaksā par vizīti un procedūrām. Medicīnas centrs izsniedz kvītis par saņemto pakalpojumu. Šīs kvītis variet iesniegt apdrošināšanas kompānijai, kas tās segs atbilstoši Jūsu apdrošināšanas polises noteikumiem..


 
Mūsu medicīnas centrā ģimenes ārstu izmantotais modernais aprīkojums ļauj veikt lielāko daļu nepieciešamo diagnostikas pasākumu tieši kabinetā pacienta vizītes dienā, tādējādi ievērojami ietaupot pacienta laiku.
 
Ģimenes ārsts, kas veic pieņemšanu bez NVD līgumattiecības var tā pat, ka iecirkņa ģimenes ārsts izrakstīt receptes, formēt darba nespējas lapas un norīkot pacientus uz izmeklējumiem un analīzēm.


 
Medicīnas centrā FORTEMED ģimenes ārsti rūpīgi un uzmanīgi pienāk pie pacientu ārstēšanas un veselības problēmu risināšanas. Viņi aktīvi sadarbojas ar pārējiem medicīnas iestādēs speciālistiem un ārstiem, lai jebkura ārstējama saslimšana būtu maksimāli dziļi izanalizēta un izārstēta.


 
Sadarbības partneri