Otolaringologs (LOR)

Laipni lūgti FORTEMED otolaringologu ekspertu komandā, kura ir gatava palīdzēt bērniem un pieaugušajiem! Mūsu augsti kvalificētie speciālisti izmanto modernākās tehnoloģijas, lai risinātu jebkāda sarežģītuma ausu, deguna un rīkles problēmas. Mēs vēlamies, lai katrs mūsu pacients varētu būt pilnībā pārliecināts, ka viņš saņems veselības aprūpes pakalpojumus visaugstākajā līmenī.


Kas ir otolaringologs?

 
Otolaringologs (LOR) ir medicīnas speciālists, kas nodarbojas ar ausu, deguna un kakla slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Šīs jomas speciālists var palīdzēt pacientiem ar dažādām problēmām, sākot no saaukstēšanās simptomiem līdz sarežģītām ķirurģiskām saslimšanām galvas un kakla rajonā.
 

Kādas slimības ārstē otolaringologs?

 
Otolaringologs ir speciālists, kas nodarbojas ar ausu, deguna un kakla slimībām. Šīs slimības var ietekmēt cilvēka dzirdi, elpošanu, balss kvalitāti, norīšanu un pat līdzsvaru.
 
Otolaringologs diagnosticē un ārstē sekojošas slimības:
 • Ausu slimības - ārējās auss un vidusauss iekaisums, iekšējās auss slimības, kā Menjēra slimība, kas izraisa reiboni un dzirdes zudumu, labdabīgs paroksismāls pozicionāls vertigo (LPPV), auss traumas u.c. 
 • Deguna dobuma un blakusdobumu slimības - akūts un hronisks rinosinusīts ar vai bez polipiem, alerģisks rinīts vai rinosinusīts, deguna starpsienas deviācija jeb izliekums, deguna traumas u.c.
 • Kakla slimības - akūts un hronisks faringīts (rīkles iekaisums), tonsilīts (mandeļu iekaisums), laringīts (balsenes iekaisums), kā arī dažādas balss saišu slimības, kā polipi, mezgliņi u.c.
 • Galvas un kakla audzēji - mutes dobuma, rīkles un balsenes onkoloģiskās slimības.
 • Pēkšņs dzirdes zudums ar vienu vai abām ausīm.
 • Krākšana un miega apnoja (elpošanas apstāšanās epizodes miegā).
 • Mandeļu slimības - piemēram, aukslēju mandeļu un aizdegunes mandeles (adenoīdu) hipertrofija u.c.


Kad jāapmeklē otolaringologs?


Ja Jums ir sekojošas sūdzības:
 • Sāpes kaklā;
 • Balss piesmakums;
 • Sāpes, nieze vai izdalījumi no auss; 
 • Troksnis ausīs un reibonis; 
 • Pasliktināta dzirde;
 • Krākšana;
 • Rīšanas traucējumi;
 • Ilgstošs klepus; 
 • Stipras sāpes deguna blakusdobumu projekcijas vietās (piemēram, pieres vai vaigu rajonos);
 • Ilgstoši apgrūtināta elpošana caur degunu;
 • Ožas traucējumi;
 • Acu asarošana.
Atcerieties, ka agrīna diagnostika un ārstēšana var novērst nopietnas veselības problēmas un uzlabot Jūsu dzīves kvalitāti. Ja Jums ir kādas sūdzības no LOR orgānu puses, mēs aicinām Jūs savlaicīgi pierakstīties pie otolaringologa. Mūsu speciālisti ir gatavi Jums palīdzēt un nodrošināt medicīnisko aprūpi.
 

FORTEMED otolaringologu komanda


Medicīnas centrā FORTEMED mēs lepojamies ar mūsu otolaringologu komandu. Mūsu otolaringologi - dr. Svetlana Koņuhova, dr. Inese Daine-Loža un dr. Alise Adoviča - ir pieredzējuši ārsti, kas ir apņēmušies sniegt otolaringoloģisku aprūpi mūsu pacientiem.

Dr. Svetlana Koņuhova ir otolaringoloģe, kura ir ieguvusi plašu pieredzi medicīnas jomā, strādājot gan ar pieaugušajiem, gan bērniem. Speciāliste ir gatava sniegt visaptverošu otolaringoloģisku aprūpi, kas ietver ausu, kakla un deguna slimību diagnostiku un ārstēšanu, izmantojot dažādas metodes. Dr. Koņuhova ir Latvijas Otolaringologu Asociācijas biedre, pasniedzēja, piedalījās vairākos zinātniskos projektos, regulāri apmeklē konferences un kongresus Latvijā un ārvalstīs, lai papildinātu savas zināšanas otolaringoloģijā. Viņa ir ieguvusi plašas zināšanas, kas ietver vispārējo otolaringoloģiju un specifiskās ausu, kakla un deguna slimību ārstēšanas tehnikas. Dr. Koņuhova ir pazīstama ar individuālu pieeju katram pacientam un ir apņēmības pilna nodrošināt katram pacientam personalizētu un rūpīgu otolaringoloģisku aprūpi.
 
Dr. Alise Adoviča ir pieredzējusi otolaringoloģe ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi medicīnas jomā. Viņa ir speciāliste, kurai var uzticēties, sniedzot visaptverošu otolaringoloģisko aprūpi visos dzīves posmos. Dr. Adoviča ir arī aktīva pētniece un pasniedzēja, kas ir publicējusi vairākus pētījumus otolaringoloģijas jomā, regulāri piedalās dažādos kursos, semināros, konferencēs un kongresos Latvijā un ārvalstīs. Dr. Adoviča strādā ar jaunākajām diagnostikas un ārstēšanas tehnoloģijām, un pielieto efektīvākās un modernākās ārstēšanas taktikas. Viņa ir pārliecināta, ka labākā aprūpe nāk no klausīšanās un sapratnes, tāpēc viņa velta laiku, lai uzzinātu par jūsu unikālajām vajadzībām un mērķiem. Dr. Alise Adoviča īpaši specializējas uz balss saslimšanas diagnostikā un ārstēšanā, veic balsenes virspusējo diagnostiku un pārbaude, sniedzot gan terapeitisko, gan ķirurģisku atbalstu.
 
Dr. Inese Daine-Loža ir otolaringoloģe ar plašo pieredzi medicīnas jomā. Viņa ir speciāliste, kura ir gatava sniegt visaptverošu otolaringoloģisko aprūpi gan bērniem, sākot no 1 gada vecuma, gan pieaugušajiem. Dr. Daine-Loža ir speciāliste dažādu akūtu un hronisku ausu, kakla un deguna slimību jomā. Dr. Daine-Loža ir stažējusies prestižajā Rinoloģijas klīnikā Guy’s hospitālī, Londonā, Apvienotajā Karalistē. Viņa ir apguvusi vispārējo otolaringoloģiju un specifiskās deguna starpsienas un endoskopiskās blakusdobumu ķirurģijas tehnikas Austrijā, kā arī ausu mikroķiruģiju Ukrainā. Viņa turpina aktīvi papildināt savas zināšanas, piedaloties starptautiskos kongresos, semināros, kursos un meistarklasēs. Dr. Daine-Loža ir vairāku medicīnisko publikāciju autore.

Dr. Anita Dombrovska ir otolaringoloģijas eksperte, kas koncentrējas uz ausu, kakla un deguna saslimšanu noteikšanu un terapiju. Viņa ir īpaši kompetenta ārstējot stāvokļus kā rinīts, sinusīts, tonsilīts, ožas un dzirdes traucējumi, kā arī citas auss problēmas. Ar plašām zināšanām savā nozarē, Dr. Dombrovska sniedz vērtīgus ieteikumus profilaksei un rūpīgi veic medicīniskos izmeklējumus, izmantojot vismodernākās diagnostikas tehnoloģijas un aprīkojumu, lai nodrošinātu pacientiem vislabāko aprūpi. Sniedz konsultācijas bērniem sākot ar 1 gadu un pieaugušajiem. Dr. Dombrovska aktīvi paplašina savas profesionālas zināšanas apmeklējot kongresus un seminārus. Viņa ir pilnveidojusi savas praktiskās zināšanas funkcionālajā deguna blakusdobumu ķirurģijā Spānijā; bijusi starptautiskos kongresos Vācijā, Itālijā un citās valstīs.  Dr. Dombrovska ir vairāku zinātnisko rakstu autore.

 
Mēs esam gatavi palīdzēt Jums saglabāt un uzlabot Jūsu veselību. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai Jūs saņemtu personalizētu un rūpīgu aprūpi, kas atbilst Jūsu individuālajām vajadzībām.

Pie mums Jūs varat justies droši, zinot, ka Jūsu veselība ir mūsu otolaringologu rokās.

Adoviča Koņuhova Dombrovska Loža LOR

Medicīnas centra FORTEMED LOR kabinets aprīkots ar mūsdienu iekārtam un tehnoloģijām, kas ļauj sniegt ārstēšanu bez sāpēm un nepatīkamam sajūtam. Pacientiem ir pieejams plašs izmeklējumu un procedūru klāsts, kas tiek veikts uz vietas. FORTEMED LOR pieņem pacientus gan ar hronisko, gan ar akūto saslimšanas gaitu.
 

Pieraksts pie FORTEMED otolaringologiem

 
Ja Jums ir nepieciešama otolaringologa konsultācija, FORTEMED klīnika ir gatava Jums palīdzēt. Mēs piedāvājam ērtu pierakstīšanās sistēmu, kas ļauj Jums izvēlēties piemērotāko laiku un speciālistu. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai Jūs saņemtu vislabāko iespējamo aprūpi un atbalstu. Lai pierakstītos uz konsultāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālrunu 23304440 vai izmantojiet tiešsaistes pierakstīšanās sistēmu nospiežot uz pogu zemāk.


Uz sestdienas pieņemšanām ir iespējams pierakstīties tikai telefoniski.

 
Sadarbības partneri