Ginekologs

Kas ir ginekologs sievietes dzīvē?


Ginekologs ir daudz vairāk nekā vienkārši ārsts, kas atbild par sievietes reproduktīvo veselību - tas ir sadarbības partneris, ar kuru sieviete izveido savstarpēji respektējošas attiecības, lai kopā virzītos uz optimālu veselības stāvokli. Ginekologs ir mērķtiecīgs sadarbības partneris, kas izprot sieviešu veselības vajadzības un ir apņēmības pilns nodrošināt katrai pacientei labāko aprūpi.
 
Ginekologs ir uzticams konsultants, kurš ne tikai veic regulāras medicīniskās pārbaudes un novērš potenciālas veselības problēmas, bet arī klausās, mācās un reaģē uz sievietes bažām, vajadzībām un mērķiem attiecībā uz viņas veselību.
 
Papildus fiziskajai veselībai, ginekologs ir arī partneris, kas palīdz risināt emocionālās un psiholoģiskās problēmas, kas var radīt ietekmi uz sievietes reproduktīvo veselību. Viņš ir izglītots par sieviešu specifiskajām veselības problēmām un var nodrošināt nepieciešamo atbalstu sievietei svarīgākajos dzīves posmos, tostarp pubertātē, grūtniecības un menopauzes laikā, un arī vispārējas dzīves kvalitātes uzlabošanā.Kā var palīdzēt FORTEMED ginekologu komanda?


FORTEMED medicīnas centrs piedāvā plašu ginekoloģisko pakalpojumu klāstu, kas aptver visus sieviešu veselības aspektus. Ginekologu komanda ir gatava palīdzēt jebkurā situācijā, ieskaitot:
 
 • Grūtnieces uzraudzība: FORTEMED nodrošina grūtniecības uzraudzību no pirmās dienas līdz pat bērna piedzimšanai, nodrošinot pilnīgu ultraskaņas diagnostiku un regulāras konsultācijas. Mēs uzturam ciešu sadarbību ar neonatologiem un pediatru komandu, lai nodrošinātu vislabāko aprūpi gan mātei, gan bērnam.
 • Sieviešu reproduktīvas sistēmas saslimšanas: Mūsu speciālisti diagnosticē un ārstē dažādas reproduktīvās sistēmas slimības, ieskaitot, bet ne tikai, miomas, endometriozi, polipus, olnīcu cistas, dzemdes iekaisumu un citus stāvokļus.
 • Menopauzes periods: Menopauzes laikā sievietes ķermenis piedzīvo daudzas pārmaiņas. FORTEMED sniedz konsultācijas un palīdzību sievietēm, kas saskaras ar šo dzīves posmu, lai palīdzētu tām pārvarēt fiziskās un emocionālās grūtības, kas var rasties.
 • Estētiskā ginekoloģija: Estētiskās ginekoloģijas pakalpojumi ietver sieviešu dzimumorgānu estētisko un funkcionālo uzlabošanu. Tas var ietvert labioplastiku, vaginālā tonusa uzlabošanu, hiperpigmentācijas novēršanu un citus pakalpojumus.
 • Sieviešu reproduktīvā veselība: Mēs veicam regulāras ginekoloģiskās pārbaudes un profilaktiskās apskates, nodrošinām kontracepcijas konsultācijas un atbalstām sievietes visas viņu reproduktīvās dzīves laikā.
 • Neauglības ārstēšana: Mūsu klīnikā tiek veiktas detalizētas neauglības pārbaudes un ārstēšana, izmantojot modernākās tehnoloģijas un metodes.
 • Sieviešu seksuālas dzīves traucējumi: Mēs sniedzam konsultācijas un palīdzību sievietēm, kas saskaras ar seksuālās dzīves traucējumiem, tostarp libido zudumu, sāpīgu dzimumaktu, seksuālo disfunkciju un citām problēmām. Mūsu pieeja ir integrēta un holistiska, pievēršoties gan fiziskām, gan emocionālām veselības sastāvdaļām.
 
Mūsu ginekologu komanda FORTEMED medicīnas centrā ir apņēmusies nodrošināt rūpīgu un individualizētu aprūpi katrai sievietei, kurai vajadzīga palīdzība. Mēs esam sagatavojuši savu klīniku un savu komandu tā, lai sniegtu komfortablu un drošu vidi visiem mūsu pacientiem. Mūsu misija ir sniegt pēc iespējas labāko veselības aprūpi sievietēm visos viņu dzīves posmos.
 

Kad ir jādodas pie ginekologa?

 
Sievietēm profilakses nolūkos iesakām apmeklēt ginekologu divas reizes gadā. Tas ir svarīgi, lai nodrošinātu Jūsu reproduktīvās sistēma veselību un normālu funkciju. Mūsu ginekologi var palīdzēt identificēt un novērst problēmas, pirms tās kļūst par nopietnām veselības problēmām.
 
Sievietēm būtu steidzami jāpiesakās pie ginekologa, ja parādās šādi simptomi:
 • Sāpes vēdera lejasdaļā - velkošas vai asas;
 • Netipisku izdalījumu parādīšanās no maksts;
 • Menstruālā cikla traucējumi;
 • Izsitumi dzimumorgānu rajonā;
 • Nieze, dedzināšana urinēšanas laikā;
 • Pārmērīga noguruma sajūta vai ķermeņa svara pēkšņas izmaiņas;
 • Pēkšņa asa sāpju sajūta krūtīs;
 • Neierasta asiņošana vai brūces, kas nepāriet;
 • Sāpes vai diskomforts dzimumakta laikā;
 • Neizskaidrojams apetītes zudums vai nepamatotas vemšanas sajūta.
 
FORTEMED klīnikā tiek izmantots ultramoderns Mindray Resona I9 ultrasonogrāfijas aparāts, kas ir viens no vismodernākajiem Latvijā. Tās ir aprīkots ar jaunākajām attēlveidošanas 2D/3D/4D tehnoloģijām un ir apveltīts ar eksperta līmeņa ginekoloģiskajām zondēm un atbilstošu programmnodrošinājumu, kas kopā ar rūpīgu pieeju sniedz vislabāko diagnostikas rezultātus.
 

FORTEMED ginekologu komanda

 
Asoc. prof. Anna Miskova ir ginekoloģijas un dzemdību nozares eksperte, kuras profesionālā darbība tiek atzinīgi vērtēta gan Latvijā, gan ārpus tās. Pateicoties daudzu gadu pieredzei un  plašajām zināšanām, kas  ļauj veikt precīzu diagnostiku un nodrošina  efektīvu ārstēšanu.  Dr. Miskovai nodrošina pirmsdzemdību grūtnieču aprūpi, kur viņas pieeja un metodes balstās uz mūsdienu zinātniskiem pētījumiem un ir vērsta uz idividuālu pacientes vajadzību apmierinājumu. Dr.Anna Miskova ir specializējas gan ginekoloģiskās patoloģijas atklāšanā agrīnā stadijā, gan  palīdz rast risinājumus pacientēm ar ieilgušiem  reproduktīvas sistēmas traucējumiem.

Dr. Miskova aktīvi piedalās medicīnas zinātnes attīstībā un studentu izglītošanā Latvijā. Viņas akadēmiskā darbība ir saistīta ar Rīgas Stradiņa universitāti, kur Medicīnas fakultātes pilda docētājas pienākumus. Paralēli akadēmiskajai darbībai, Dr. Miskova pilda arī vadītājas pienākumus Rīgas Dzemdību nama Dzemdību centrā. Viņas dalība dažādās asociācijās, piemēram, Latvijas Dzemdniecības un ginekoloģijas asociācijā, Latvijas Ārstu biedrībā, liecina par viņas iesaistīšanos medicīnas nozares attīstībā un plašo profesionālo tīklu. Dr. Miskovas  ir vairāku publikāciju autore un  aktīvi piedalās pieredzes apmaiņā lasot lekcijas starptautiskos kongresos.

Dr. Jūlija Jaščuka, kura ir pieredzējusi ginekoloģe ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi medicīnas jomā. Viņa ir speciāliste, kurai var uzticēties, sniedzot visaptverošu ginekoloģisko aprūpi visos dzīves posmos. Dr. Jaščuka ir arī estētiskās ginekoloģijas speciāliste - medicīnas apakšnozare, kas fokusējas uz sieviešu dzimumorgānu estētikas uzlabošanu un funkcionālo traucējumu novēršanu. Viņa strādā ar jaunākajām diagnostikas un ārstēšanas tehnoloģijām, un pielieto efektīvākās un modernākās ārstēšanas taktikas. Dr. Jūlija Jaščuka ir ginekoloģe, kurai Jūs varat uzticēt savu veselību un labsajūtu!
 
Dr. Aija Tula-Rijkure ir izcila ginekoloģe un seksoloģe ar bagātīgu pieredzi un augstu profesionālismu sieviešu veselības jomā. Viņa rūpējas par pacientu labsajūtu, izmantojot savu zināšanu kombināciju abās specialitātēs. Ar cilvēcīgu pieeju un izpratni, dr. Tula-Rijkure palīdz risināt gan reproduktīvās, gan seksuālās veselības problēmas. Viņa izmanto modernākās tehnoloģijas un ārstēšanas metodes, lai nodrošinātu pacientiem visefektīvāko aprūpi. Dr. Aija Tula-Rijkure ir uzticama un kompetenta speciāliste, kas strādā Jūsu labsajūtas un veselības labā!

Dr. Nataļja Zlakomanova ir augsti kvalificēta un pieredzējusi ginekologs un dzemdību speciālists. Viņa ne tikai izceļas ultrasonogrāfijas dzemdniecībā un ginekoloģijā, bet arī piedāvā ekspertīzi un padomus sieviešu veselības jautājumos. Kā Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas aktīva biedre, Dr. Zlakomanova ne tikai izmanto savu plašo zināšanu bāzi, sniedzot pacientu konsultācijas, veicot diagnostiku un ārstēšanu izmantojot farmakoloģiskas un ķirurģiskas metodes, bet arī dalās savā ekspertīzē kā pasniedzēja. Viņas profesionālā pieredze ir bagātīga, taču viņa nepārtraukti meklē jaunas iespējas paplašināt savu prasmju un zināšanu arsenālu, apmeklējot ārvalstu kongresus, konferences un praktiskas nodarbības. Pacienti Dr. Zlakomanovu novērtē augstu, uzsvērdami viņas atsaucību, profesionālismu un sirsnīgo pieeju, rūpējoties par katras pacientes individuālajām vajadzībām.

Dr. Ramona Galsone ir ginekoloģe un dzemdību speciāliste ar plašu pieredzi un zināšanām, kura ir izstrādājusi augstāko profesionālās pilnveides līmeni savā jomā. Viņa ir pazīstama ar savu atsaucīgo un uzmanīgo attieksmi pret katru pacientu, īpaši pievēršoties individuālām vajadzībām un nodrošinot visaugstāko kvalitāti. Dr. Galsone tiecas izmantot mūsdienu tehnoloģijas, inovatīvas metodes un aktuālākos pieejas, kas ļauj nodrošināt efektīvu diagnostiku un terapiju. Dr. Galsone regulāri piedalās medicīnas konferencēs un semināros, lai būtu informēta par jaunākajiem pētījumiem un attīstības tendencēm ginekoloģijā un dzemdniecībā. Tas ļauj viņai ne tikai nodrošināt pacientiem vislabāko aprūpi, bet arī integrēt jaunākos zinātniskos atklājumus un tehnoloģijas savā darbā.


Mūsu vērtības

 
FORTEMED ginekologu komandas darbību raksturo četras būtiskas vērtības:
 
 • Pacients centrā: Mūsu komanda koncentrējas uz pacienta individuālajām vajadzībām un visaptverošu aprūpi. Mēs ne tikai risinām ārējas veselības problēmas, bet arī pievēršamies pacientu emocionālajai labsajūtai un kā viņi tiek uzklausīti un atbalstīti.
 • Profesionālisms un pieredze: Mūsu ārsti ir augsti kvalificēti speciālisti ar plašu pieredzi un zināšanām visās sieviešu veselības jomās. Viņi regulāri apmeklē medicīnas konferences un seminārus, lai būtu informēti par jaunākajām medicīnas attīstības tendencēm un inovācijām.
 • Inovācijas un augstas tehnoloģijas: FORTEMED ginekologu komanda izmanto visjaunākās medicīnas tehnoloģijas un metodes, lai nodrošinātu precīzu diagnostiku un efektīvu ārstēšanu. Mūsu mūsdienīgās iekārtas nodrošina augstākās kvalitātes medicīnas aprūpi.
 • Empātija: Katra sieviete, kas vēršas pie mums, tiek uzņemta ar cieņu un sapratni. Mēs cenšamies nodrošināt, lai viņas justos ērti, droši un mierīgi, saņemot nepieciešamo medicīnisko aprūpi. Mūsu mērķis ir izveidot uzticamas un atvērtas attiecības ar katru pacienti, balstītu uz godīgumu un savstarpēju cieņu.
 

FORTEMED ginekologu komandas multidisciplināra pieeja

 
FORTEMED ginekologu komanda ir daļa no multidisciplināra medicīniskā tīkla, kas nodrošina koordinētu un integrētu pieeju pacientu veselības aprūpei. Sadarbojoties ar citām medicīniskajām specialitātēm, piemēram, endokrinologiem, dermatologiem, urologiem, uztura speciālistiem un citiem, mēs spējam apskatīt veselības problēmas no dažādiem skatupunktiem un izveidot visaptverošus ārstēšanas plānus.
 
Endokrinologi nodrošina atbalstu hormonālos jautājumos, kas var ietekmēt reproduktīvo veselību. Dermatologi palīdz risināt ādas stāvokļus, kas var būt saistīti ar seksuāli transmisīvām infekcijām vai hormonālām izmaiņām. Urologi nodrošina atbalstu saistībā ar urīnpūšļa un nieru veselību, kas ir cieši saistīta ar reproduktīvo sistēmu. Uztura speciālisti palīdz optimizēt uzturu, lai atbalstītu vispārējo un reproduktīvo veselību. Šī integrētā pieeja nodrošina, ka katras sievietes veselības vajadzības tiek pilnībā apmierinātas.
 
Lai cik sarežģīta vai vienkārša būtu Jūsu veselības problēma, FORTEMED ir vieta, kur Jūs varat saņemt pilnu un profesionālu aprūpi. Mūsu klīnikā ir gan pieredzējuši speciālisti, gan moderna tehnoloģija, lai nodrošinātu, ka Jūs saņemat labāko iespējamo ārstēšanu. Sievietes veselība ir mūsu prioritāte un mēs esam gatavi Jums palīdzēt katrā dzīves posmā!
 
Ja rodas papildus jautājumi, zvaniet FORTEMED klientu konsultantam, kas labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem. Telefons - 23304440. Vai pierakstīties on-line uz konsultāciju, jebkurā Jums ērtā laikā.
 
 


Ginekoloģiskā Ultrasonogrāfija


Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija ir mazā iegurņa orgānu un sieviešu reproduktīvas sistēmas vizuāla izmeklēšana ar ultraskaņu. 

Ar šī izmeklējuma palīdzību ārsts var noteikt dzemdes dobuma, dzemdes sieniņu, dzemdes gļotādas (endometrija), olvadu, olnīcu, urīnpūšļa, dzemdes kakla, maksts veselības stāvokli un diagnosticēt iedzimtas vai iegūtas pataloģijas un izmaiņas, kā arī labdabīgu un ļaundabīgu audzēju lokalizāciju, izmēru un attīstības, dinamikas noteikšanai.

Ar ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas izmeklējumu var diagnosticēt tādas saslimšanas, kā:
 • dzemdes miomas,
 • cistas,
 • iegurņa iekaisuma slimības,
 • ārpusdzemdes grūtniecību,
 • reproduktīvo orgānu vēzi.
 
Medicīnas centrā FORTEMED pieredzējuši ginekologi rūpējas par pacientes veselības stāvokli, nodrošinot ginekoloģisku palīdzību un USG diagnostiku. FORTEMED ārstu komanda piedāvā veikt ultraskaņas izmeklējumus ginekoloģijā, izmantojot jaunās paaudzes Mindrey  Resona I9 aparatūru ar augstu izšķirtspēju, kas ļauj veikt plaša spektra USG izmeklējumus eksperta līmenī.
 

Pēc izmeklējuma un iegūtajiem rezultātiem ārsts var noteikt diagnozi un nozīmēt turpmāko ārstēšanās taktiku un plānu.
 
Svarīgi! Veiksmīgai transabdominālai US diagnostikai nepieciešams pilns urīnpūslis, t.i. 2-3 stundas pirms izmeklēšanas ieteicams izdzert 500-700 ml šķidruma. Šo izmeklējumu rekomendē veikt reizi gadā arī gadījumos, kad sūdzību nav,profilaktiskos nolūkos.
 
 
Sadarbības partneri