GinekologsGinekologs ir ārsts, kurš uzrauga sievietes reproduktīvās sistēmas stāvokli, veic sieviešu profilaktiskās apskates, ārstē iespējamās slimības un novērš komplikācijas. Tāpat ginekologs kontsatē grūtniecību, veic ārstēšanu premenopauzes un menopauzes laikā, valsts apmaksāto vēža skrīningu, kā arī seksuāli transmisīvo slimību ārstēšanu.

Ginekologa apmeklējums divas reizes gadā ir labākais profilakses pasākums, kura mērķis ir novērst jebkāda rakstura slimību attīstību. 

Steidzami jāpiesakās pie ginekologa, ja parādās šādi simptomi:
  • sāpes vēdera lejasdaļā (velkošas vai asas);
  • netipisku izdalījumu parādīšanās no maksts;
  • menstruālā cikla traucējumi;
  • izsitumi dzimumorgānu rajonā;
  • nieze, dedzināšana urinēšanas laikā.

Mūsu klīnika ir orientēta uz palīdzības sniegšanu sieviešu ginekoloģisko problēmu risināšanā, ir aprīkota ar mūsdienīgām tehnoloģijām un tajā strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri ir gatavi palīdzēt katrai pacientei, kas pie mums ir vērsusies.

Katra sieviete ir īpaša! Medicīnas centrā FORTEMED strādā profesionālas un augstas kompetences ginekologu komanda, kas diagnosticē un ārstē sieviešu reproduktīvās sistēmas saslimšanas, individuāli izvērtē un nodrošina profilaktiskās apskates un sadarbībā ar E.Gulbja laboratoriju, veic visas nepieciešamās analīzes. 

USG skrinīngam izmantots Mindray Resona I9, kas ir vismodernākais eksperta līmeņa ultrasonogrāfijas aparāts. Tās ir aprīkots ar jaunākajām attēlveidošanas 2D/3D/4D tehnoloģijām un ir viens no vismodernākajiem Latvijā. Mindray Resona I9 aprīkots ar eksperta līmeņa ginekoloģiskajām zondēm, atbilstošo programmnodrošinājumu, kas kopā ar rūpīgu pieeju sniedz vislabāko diagnostikas rezultātus.

 
Pieraksts on-line


Ginekoloģiskā Ultrasonogrāfija

Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija ir mazā iegurņa orgānu un sieviešu reproduktīvas sistēmas vizuāla izmeklēšana ar ultraskaņu. 

Ar šī izmeklējuma palīdzību ārsts var noteikt dzemdes dobuma, dzemdes sieniņu, dzemdes gļotādas (endometrija), olvadu, olnīcu, urīnpūšļa, dzemdes kakla, maksts veselības stāvokli un diagnosticēt iedzimtas vai iegūtas pataloģijas un izmaiņas, kā arī labdabīgu un ļaundabīgu audzēju lokalizāciju, izmēru un attīstības, dinamikas noteikšanai.

Ar ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas izmeklējumu var diagnosticēt tādas saslimšanas, kā:
  • dzemdes miomas,
  • cistas,
  • iegurņa iekaisuma slimības,
  • ārpusdzemdes grūtniecību,
  • reproduktīvo orgānu vēzi.
 
Medicīnas centrā FORTEMED pieredzējuši ginekologi rūpējas par pacientes veselības stāvokli, nodrošinot ginekoloģisku palīdzību un USG diagnostiku. FORTEMED ārstu komanda piedāvā veikt ultraskaņas izmeklējumus ginekoloģijā, izmantojot jaunās paaudzes Mindrey  Resona I9 aparatūru ar augstu izšķirtspēju, kas ļauj veikt plaša spektra USG izmeklējumus eksperta līmenī.
 

Pēc izmeklējuma un iegūtajiem rezultātiem ārsts var noteikt diagnozi un nozīmēt turpmāko ārstēšanās taktiku un plānu.
 
Svarīgi! Veiksmīgai transabdominālai US diagnostikai nepieciešams pilns urīnpūslis, t.i. 2-3 stundas pirms izmeklēšanas ieteicams izdzert 500-700 ml šķidruma. Šo izmeklējumu rekomendē veikt reizi gadā arī gadījumos, kad sūdzību nav,profilaktiskos nolūkos.
 
 
Sadarbības partneri