Holtera monitorēšanaHoltera monitorēšana (Holtera EKG) Medicīnas centrā FORTEMED ir ideāls risinājums pacientiem, kas vēlas detalizēti izpētīt savu sirds stāvokli, detalizēti fiksējot to mierā un brīvas aktivitātēs apstākļos no 24 līdz 168 stundu laikā ar tālāku padziļināto sirds ritma datu analīzi.

Mūsu centrs izmanto 12-kanālu premium Holter reģistratorus, kas ir daudz precīzāki par 3-kanālu iekārtām, ļaujot nepalaist garām pat vāji pamanāmas sirds darbības nianses. Šī augsta diskretizācijas pakāpe nodrošina precīzu un uzticamu diagnostiku.

Holtera monitorēšana Medicīnas centrā FORTEMED ir pieejama bez garām rindām un ārstēšanas uzsākšana var notikt laicīgi, nesagaidot slimības smagāku stāvokli. Izmeklējuma rezultāti tiks pieejami Datamed.lv datubāzē un nodrošināti 5 dienu laikā pēc iekārtas noņemšanas.


 
Holtera monitorēšanas metode ir katram cilvēkam rekomendēta vismaz reizi dzīvē, lai detalizēti izpētītu sirds īsto stāvokli un pie nepieciešamas uzsāktu ārstēšanu.  Holtera monitorēšana ir pamata sirds diagnostikas metode, kurai nav kontrindikāciju un kura neietekmē cilvēka organismu, kas padara to par viegli pieejamu un piemērotu visu kategoriju pacientiem.
 
Holtera monitorēšana ļauj novērtēt pacienta sirds darbību ikdienas apstākļos (sirds reakcija, fizisku un emocionālu slodzi, sirds stāvoklis miega laikā, sirds ritms un darbība diennakts garumā). Ar Holtera reģistratoru pacients var turpināt ikdienas dzīvi gandrīz nejūtot pie ķermeņa piestiprināto iekārtu. Iekārtas svars ir aptuveni 70 grami un izmērs 7x5 cm.
 
Kā notiek Holtera reģistratora uzstādīšana un noņemšana?
 
Nekāda īpaša sagatavošanās iekārtas uzstādīšanai nav nepieciešams. Uzstādīšanas laiks ir aptuveni 20 minūtes. Specialists uzliks reģistratoru, piestiprinās elektrodus, pārbaudīs signāla kvalitāti un dos iespēju pacientam atgriezties pie ierastās dzīves.
 
Pēc 24 vai 48 stundām (atkarīgs no ārsta norīkojuma) pacientam ir jāatgriežās medicīnas centrā un jānoņem iekārtu. Šis process aizņem līdz 10 minūtēm.
 
Holtera monitorēšanu veic:
  • Pie sirds ritma traucējumiem;
  • Pie diskomforta krūtīs vai elpas trūkuma;
  • Pie periodiski paātrināta pulsa;
  • Pie sirds slimību vēstures, gados vecākiem pacientiem;
  • Pie sūdzībām par galvas reiboņiem vai ģīboņiem.
 
Izmeklējuma rezultāti tiks nodrošināti 5 dienu laikā pēc iekārtas noņemšanas.
 
Holtera monitorēšanas rezultātu interpretēšanu un aprakstu veic augsti kvalificēts kardiologs dr. Daiņus Gilis. Dr.Gilis ir Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centra ārsts-karidologs, Latvijas Ģimenes hiperholesterinēmijas reģistra konsultējošais ārsts un Latvijas universitātes medicīnas fakultātes pasniedzējs.Izvēloties Holtera monitorēšanu Medicīnas centrā FORTEMED, pacienti saņems profesionālu un precīzu diagnostiku, ātru rezultātu saņemšanu, kā arī ērtu un neuzkrītošu iekārtu, kas ļauj turpināt ikdienas dzīvi. Izvēlies Medicīnas centru FORTEMED un parūpējies par savu sirds veselību!
 
Ja rodas papildus jautājumi, zvaniet FORTEMED klientu konsultantam, kas labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem. Telefons - 23304440.
 
Sadarbības partneri