NeirologsMedicīnas centrs FORTEMED lepojas ar neiroloģijas ekspertu komandu, kas sniedz risinājumus dažādām nervu slimībām un palīdz atgūt dzīves kvalitāti. Mūsu profesionāļi ir gatavi Jums palīdzēt!

Neiroloģija ir medicīnas nozare, kas pēta un ārstē nervu sistēmas slimības un traucējumus.

Medicīnas centrā FORTEMED ir pieejami sekojoši neiroloģijas profesionāļi:

Neirologs ir medicīnas speciālists, kas diagnosticē un ārstē nervu sistēmas slimības un traucējumus pieaugušajiem (no 18 gadiem). 
 

Bērnu neirologs ir medicīnas speciālists, kas koncentrējas uz bērnu un pusaudžu nervu sistēmas slimību diagnostiku, ārstēšanu un novēršanu. Šīs specialitātes ārsts strādā ar neiroloģiskiem traucējumiem, piemēram, epilepsiju, cerebrālo trieku, autiskā spektra traucējumiem un kavētu attīstību, veicot diagnostiku un plānojot atbilstošu terapiju.
 

Neiroķirurgs ir ārsts, kas specializējas nervu sistēmas slimību ķirurģiskā vai konservatīvā(ne operatīvā) ārstēšanā.

 

NEIROLOGS


Neirologs ir ārsts, kas specializējas neiroloģisko slimību ārstēšanā. Viņš veic diagnostisko pārbaudi, ir atbildīgs par centrālās un perifērās nervu sistēmas traucējumu novēršanu un ārstēšanu. Nervu sistēmas pareiza darbība ir būtiska ķermeņa veselībai, jo tā kontrolē visu orgānu saskaņotu darbu. Vienlaikus nervu sistēma ir arī viena no sarežģītākajām un daudzfunkcionālajām mūsu ķermeņa struktūrām, un diemžēl arī ar to saistīto slimību skaits ir ļoti dažāds. 

Neiroloģiskajām patoloģijām ir ļoti dažādi simptomi, kuriem var nebūt specifiska rakstura, lokalizācijas.

Tomēr šīs pazīmes var kalpot par nervu sistēmas bojājumu indikatoru: 
 • sāpes kaklā, krūšu rajonā, mugurā;
 • bezmiegs;
 • ģībšana;
 • ilgstošas galvassāpes;
 • reibonis kā neatkarīgs simptoms, ko pavada vemšana;
 • krampji;
 • atmiņas traucējumi (īstermiņa, ilgtermiņa);
 • kustību koordinācijas traucējumi;
 • samazināta ādas jutība;
 • runas problēmas;
 • ekstremitāšu trīce;
 • apakšējo, augšējo ekstremitāšu muskuļu vājums;
 • nestabila gaita;
 • samazināta uzmanība;
 • nespēja koncentrēties;
 • veiktspējas pasliktināšanās;
 • spiediena nestabilitāte;
 • trauksmes stāvokļi;
 • depresija;
 • pastāvīgs nogurums, kas nepazūd pēc miega, ilgas atpūtas.

Šie un citi simptomi norāda uz traucējumiem nervu sistēmas darbībā un nepieciešamību doties pie profesionāļa. Pirmajā tikšanās reizē pie mums klīnikā ārsts uzklausa pacienta sūdzības, pārbauda refleksus, muskuļu spēku, jutīgumu, apskata perifērās un veģetatīvās nervu sistēmas stāvokli, vestibulāro aparātu. Šim nolūkam Fortemed medicīnas klīnikā tiek izmantoti speciāli instrumenti un tiek veikti vienkārši testi. Viss ir pacientam nesāpīgs un neizraisa diskomfortu.

Neiroloģiski traucējumi var ne tikai radīt fiziskas sāpes, bet arī mazināt dzīves kvalitāti un izraisīt emocionālu diskomfortu, tādēļ mēs aicinām pieteikties vizītei pie neirologa, tiklīdz rodas aizdomas par neiroloģisku problēmu.
 

FORTEMED neirologu komanda


FORTEMED neirologu komanda ir spēcīga un pacientu orientēta. Šeit strādā augstas klases profesionāļi ar bagātīgu pieredzi un specializētām zināšanām neiroloģijā. Komanda ir apņēmīga sniegt pacientiem viskvalitatīvāko aprūpi, izmantojot jaunākās diagnostikas metodes un terapijas pieejas.

Dr. Alīna Flintere-Flinte ir izcila neirologa speciāliste, kura ir guvusi plašu un bagātīgu pieredzi vairāk nekā 10 gadu garumā. Viņas ekspertīze ietver nervu, galvas un muguras smadzeņu, kā arī to apvalku un neirodeģeneratīvo slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Viņa pievēršas katram pacientam ar lielu uzmanību, nodrošinot kvalitatīvu un individuāli pielāgotu pieeju, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo ārstēšanas rezultātu.

Dr. Flintere-Flinte ir aktīva dalībniece ne tikai Latvijas medicīnas jomā, bet arī starptautiskā līmenī. Viņa ir Latvijas Neirologu biedrības un Eiropas Neiroloģijas Fonda cienīta biedre. Savu profesionālo darbību viņa veic arī P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Multiplās sklerozes centrā, kur viņa strādā kā ārsts. Turklāt viņa ir "Multiplās sklerozes attīstības un izpētes biedrības" vadītāja un Rīgas Stradiņa Universitātes pasniedzēja, daloties savās zināšanās un pieredzē ar nākamajām medicīnas speciālistu paaudzēm. Viņas zinātniskais ieguldījums medicīnas nozarē ir apliecināts ar vairākiem publicētiem rakstiem, kurus viņa ir autore.

Dr. Evelīna Korsaka ir neirologs ar plašu pieredzi nervu sistēmas slimību diagnostikā un terapijā. Viņa ir specializējusies centrālo un perifēro nervu sistēmas saistītajās saslimšanās, kas var izpausties ar dažādiem simptomiem un traucējumiem. Viņa veiksmīgi palīdz pacientiem, kuriem ir koordinācijas trūkumi, jušanas traucējumi, kā arī tiem, kuri cieš no neiroloģiski pamatotiem depresīviem stāvokļiem, bezmiega un paaugstinātas trauksmes.

Dr. Korsaka ne tikai strādā klīniskajā praksē, bet arī ir zinātniski aktīva. Nepārtraukti paplašinot savas zināšanas un pilnveidojot praktiskās iemaņas, viņa regulāri apmeklē starptautiskus kongresus, seminārus un praktiskas nodarbības. Tādējādi viņa nodrošina, ka saviem pacientiem piedāvā visjaunāko un efektīvāko nervu slimību diagnostiku un ārstēšanu. Dr. Korsaka piedāvā kvalitatīvu un individuālu pieeju katram pacientam, palīdzot izprast nervu sistēmas traucējumu cēloņus, nosakot nervu bojājumu pakāpi un izvēloties labākos risinājumus ārstēšanai. 

Pieraksts pie FORTEMED neirologiem


Pierakstīties pie neirologa klīnikā FORTEMED ir ērti un ātri. Ja Jums rodas problēmas saistībā ar nervu sistēmu vai vēlaties saņemt speciālista konsultāciju, piedāvājam divas galvenās iespējas. Zvaniet uz tālruņa numuru 23304440. Mūsu pierakstu menedžeri ar prieku palīdzēs Jums atrast piemērotāko laiku un dienu neirologa konsultācijai.

Pierakstāties tiešsaistē: meklējiet sarkano pogu lejā un sekojiet norādēm. Turklāt tiešsaistes pieraksts neaizņems vairāk par 1 minūti, bet būs ērts veids kā ātri pierakstīties pie speciālista jebkurā laikā.

Aizdomas par nervu sistēmas traucējumiem nevajadzētu ignorēt. Laikus vērsties pie speciālista palīdzēs novērst nopietnas veselības problēmas. FORTEMED neirologs ir gatavs sniegt profesionālu palīdzību un atbalstu Jūsu veselības uzlabošanai.


 
Sadarbības partneri