ProktologsFORTEMED - proktoloģijas eksperti, kuru mērķis ir Jūsu veselība un komforts!

Proktologs
ir medicīnas speciālists, kas ir īpaši apmācīts, lai ārstētu slimības, kas ietekmē resno un taisno zarnu, kā arī anālo kanālu. Šis speciālists ir ķirurģiskās specialitātes sastāvdaļa, taču tā darbības joma ir plašāka, nekā tikai operācijas.

Proktologs var palīdzēt pacientiem ar dažādām slimībām:
 • Hemoroīdi - paplašinātas asinsvadu palielināšanās anālajā kanālā.
 • Anālās plaisas - sāpīgas šķelšanās anālā kanālā.
 • Fistulas - patoloģiskas saiknes starp divām dobumiem vai kanāliem.
 • Anālais prurīts (nieze) - kairinājums anālajā kanālā, kas izraisa niezi.
 • Proktīts - taisnās zarnas iekaisums.
 • Rektālie polipi - labdabīgi audzēji taisnās zarnas gļotādā.
 • Kolīts - resnās zarnas iekaisums, ko var izraisīt infekcijas, autoimūnas slimības vai citas problēmas.
 • Divertikulīts - mazu maisiņu (divertikulu) iekaisums, kas attīstās resnās zarnas sienā.
 • Rektālais prolapss - stāvoklis, kad taisnās zarnas daļa izslīd no anālā kanāla.
 • Kolorektālais vēzis - vēzis, kas attīstās resnajā zarnā vai taisnajā zarnā.
 • Pēcrektālās cistas un abscesi - sacietējuši, iekaisuši maisiņi, kas parādās tieši aiz taisnās zarnas.
 • Rektālā asiņošana - asiņošana no anālā kanāla vai taisnās zarnas.
 • Anālās papilomas - labdabīgi audzēji, kas parasti atrodas anālajā kanālā.
 • Fekālā inkontinence - spējas zaudēšana kontrolēt zarnu kustības.

Šī ir tikai daļa no slimībām, ar kurām var saskarties proktologs. Ja jums ir aizdomas par kādu no šīm slimībām vai citām proktoloģiskām problēmām, ir svarīgi konsultēties ar kvalificētu veselības aprūpes speciālistu.

Liela daļa proktologa veiktās ārstēšanas nav invazīva un var tikt veikta ambulatori, neprasa hospitalizāciju. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc proktologu apmeklēšana var būt mazāk stresa pilna, nekā varētu šķist. Proktologs ir apmācīts strādāt ar jutīgām problēmām un pacientiem nodrošina saudzīgu aprūpi un komforta līmeni.

Šeit ir daži bieži sastopami simptomi, kas var liecināt par nepieciešamību steidzami doties uz konsultāciju pie proktologa:
 • Asinis izkārnījumos vai asins pēdas uz tualetes papīra.
 • Ilgstošas, neatkarīgas no fiziskās aktivitātes vai uztura, vēdera sāpes.
 • Nieze, diskomforts, sāpes vai kairinājums anālās atveres rajonā.
 • Izmaiņas izkārnījumu konsistencē un formā, piemēram, ļoti plāni izkārnījumi (zīmulveida) vai ārkārtīgi cieti izkārnījumi.
 • Izkārnījumos redzamas gļotas.
 • Pēkšņa vajadzība izkārnīties, ko var papildināt ar nespēju savlaicīgi sasniegt tualeti (fecal urgency).
 • Aizcietējumi vai caureja, kas ilgst vairāk nekā nedēļu.
 • Nepārtraukta sajūta, ka zarnas nav pilnībā tukšas pēc izkārnīšanās.
 • Sāpīga izkārnīšanās.
 • Zarnu kustību traucējumi, kas mainās starp aizcietējumiem un caureju.
 • Svara samazināšanās bez acīmredzama iemesla.
 • Palielināts vājums un nespēks, kas nav saistīts ar fizisko slodzi.
 • Pēkšņas izmaiņas izkārnījumu biežumā vai konsistencē.
 

Ja Jums ir kāds no šiem simptomiem, ir svarīgi konsultēties ar proktologu, lai diagnosticētu un, ja nepieciešams, ārstētu iespējamo problēmu. Atcerieties, ka agrīna slimību atklāšana bieži vien ir atslēga uz veiksmīgu ārstēšanu.

Proktologa apmeklējums nav tikai par slimību diagnosticēšanu un ārstēšanu, bet arī par slimību profilaksi. Tā kā kolorektālais vēzis ir viena no vadošajām onkoloģiskajām slimībām pasaulē, agrīna atklāšana, ko veic proktologs, var būt dzīvībai svarīga. Agrīnā stadijā šī slimība var būt efektīvi izārstējama.

FORTEMED medicīnas centra proktologu komanda ir jūsu uzticamais partneris cīņā pret proktoloģiskām slimībām. Mūsu speciālisti ir augsti kvalificēti, ar plašu pieredzi un apmācību, lai nodrošinātu vislabāko aprūpi jūsu veselībai. Mēs esam gatavi palīdzēt jebkurā situācijā - sākot ar mērenām problēmām līdz smagākiem gadījumiem. Pie mums jūs varat justies droši, zinot, ka jūsu veselību uzticēsiet profesionāļiem, kas ir apņēmušies sniegt personisku un rūpīgu aprūpi. Tāpēc, ja jūtat diskomfortu vai jums ir proktoloģiskas problēmas, uzticieties FORTEMED proktologu komandai - mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.

FORTEMED medicīnas centrs ir aprīkots ar mūsdienīgam iekārtam un augstākā līmeņa medicīnas speciālistiem, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu ārstēšanu un aprūpi. Pacientiem tiek piedāvātas tādas procedūras kā anoskopija, rektoskopija un citi diagnostikas un ārstēšanas pasākumi. Pateicoties šīm procedūrām, pacienti var gūt atvieglojumu un izjust mazāku diskomfortu.
 

FORTEMED proktologu komanda


Jebkuras medicīniskās iestādes galvenā vērtība ir tās profesionālā medicīniskā komanda. Ikvienam pacientam ir vitāli svarīgi zināt, ka viņi tiek aprūpēti ar augsta līmeņa prasmēm un zināšanām, kas būtiskas viņu veselības atjaunošanā un uzturēšanā. FORTEMED klīnika, ar savu izcilu proktoloģijas komandu, nodrošina tieši šādu uzticību un drošību.

Dr. Sergejs Šapovalovs ir pieredzējis un profesionāls ķirurgs un proktologs, kas ir guvis plašu atzinību medicīnas jomā. Viņš ir Latvijas Ķirurgu Asociācijas biedrs, kā arī Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas onko-ķirurgs, kurš ir veicis vairākas unikālas operācijas. Dr. Šapovalovs dalās ar savu plašo pieredzi kā pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātē. 

Kā proktologs Dr. Šapovalovs ir eksperts taisnās zarnas un tās apkārtējo audu slimībās. Viņš sniedz konsultācijas un veic diagnostiskas manipulācijas dažādu slimību gadījumos, ieskaitot hemoroīdus, anālās plaisas un plīsumus, polipus, hroniskus aizcietējumus, fēču un gāzes nesaturēšanu un citas ar taisno zarnu saistītās slimības.

Dr. Šapovalovs ir pazīstams ar savu profesionālitāti pacientu aprūpē un spēju sasniegt lieliskus rezultātus, pat visgrūtākajos gadījumos. Pacienti viņu slavē par viņa cilvēcību, empātiju un spēju paskaidrot sarežģītus medicīniskos jautājumus saprotamā valodā. 

Dr. Inese Fišere ir ne tikai spēcīga profesionāle savā jomā, bet arī ļoti apņēmīga un cieņpilna proktoloģe un ķirurģe. Viņa ir Latvijas Ķirurgu Asociācijas biedre, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ķirurģe un Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja. 

Dr. Fišere ir pazīstama ar savu spēju ātri reaģēt un sniegt kompetentas konsultācijas dažādu taisnās zarnas slimību gadījumos, kā hemoroīdi, anālās plaisas un plīsumi, polipi, hroniski aizcietējumi, fēču un gāzu nesaturēšana, kā arī citas taisnās zarnas un apkārtējo audu slimības.

Dr. Fišere ir īpaši atzīta par savu uzticību un empātiju pret pacientiem. Pacientu atsauksmes parāda, ka viņa tiek novērtēta ne tikai par savām medicīniskajām prasmēm, bet arī par savu mierīgo un atsaucīgo pieeju. Viņas pacienti bieži vien min, ka Dr. Fišere vienmēr tiešām klausās un saprot viņu vajadzības un bailes, radot uzticību un mierinājumu.

Neatkarīgi no jūsu proktoloģiskās veselības stāvokļa, jūs vienmēr varat paļauties uz FORTEMED proktologu komandu. Viņi nodrošinās Jums augstākā līmeņa aprūpi un atbalstu.
 


Pieraksts pie FORTEMED proktologiem


Vai saskaraties ar proktoloģiskām problēmām un vēlaties pie mums pierakstīties? FORTEMED proktologu komanda, kas ietver tādus izcili speciālistus kā Dr. Sergeju Šapovalovu un Dr. Inese Fišere, ir gatava sniegt Jums augstākā līmeņa medicīnisko aprūpi.

Mēs saprotam, ka šādas veselības problēmas var radīt stresu un neērtības, tāpēc mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt saudzīgu un rūpīgu pieeju katram pacientam.

Ja rodas jautājumi vai vēlaties konsultāciju, droši sazinieties ar mūsu klientu konsultantu pa tālruni 23304440. Mēs esam šeit, lai palīdzētu un sniegtu atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Ja Jums ir ērtāk, varat arī pierakstīties uz konsultāciju tiešsaistē jebkurā Jums ērtā laikā. Mēs gaidām iespēju palīdzēt Jums atjaunot veselību un dzīves kvalitāti!

 
Sadarbības partneri