ProktologsProktologs ir augsti kvalificēts ārsts, kas nodarbojas ar dažādu slimību profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu resnās un taisnās zarnas apvidū. FORTEMED medicīnas centrā strādā pieredzējuši speciālisti, kas sniedz atbalstu pacientiem ar dažādām proktoloģiskām problēmām. Ir vērts atzīmēt, ka profesionāls proktologs vienmēr atradīs individuālu pieeju katram klientam, ņemot vērā problēmas delikātumu. Turklāt medicīnas centra mūsdienīgais aprīkojums ļauj veikt diagnostiku un ārstēšanu pēc iespējas komfortablāk. 

Protams, proktoloģiskās slimības skar īpašo, intīmo ķermeņa daļu, tāpēc cilvēkam ir grūti šīs slimības apspriest, saņemties un aiziet pie ārsta. Tomēr medicīna ir spērusi soli uz priekšu, kas nozīmē, ka mūsdienās izmeklēšana un ārstēšana notiek rūpīgi un delikāti, diskomforts ir minimāls. 

Pats galvenais ir saprast, ka, laikus neatnākot pie ārsta, rezultāts var būt bēdīgs, jo paša noteiktā diagnoze ne vienmēr ir precīza.
 

Proktologa konsultācija ir jāpiesaka, ja ir vērojami šādi simptomi:
  • ilgstošas sāpes vēderā;
  • vēdera izejas traucējumi (izdalās asinis un gļotas);
  • caureja bez jebkāda iemesla;
  • aizcietējumi vai tas, ka vēdera izejas laikā aizcietējumi mijas ar caureju;
  • sāpes, diskomforts, nieze taisnās zarnas apvidū.

Savlaicīga vizīte pie proktologa palīdzēs novērst nopietnākas slimības attīstības pakāpes rašanos un ātri atbrīvoties no diskomforta taisnajā zarnā, anālajā kanālā un blakus esošajos orgānos.Medicīnas centra FORTEMED proktologu komanda, gatava palīdzēt gan sievietēm, gan vīriešiem atrisināt delikātas problēmas nesāpīga veidā, efektīvi un ātri.

Ja rodas papildus jautājumi, zvaniet FORTEMED klientu konsultantam, kas labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.  Telefons - 23304440.