Sejas ādas analizators


Inovatīvie risinājumi


Medicīnas centrs FORTEMED ir paaudzies solis uz priekšu estētikas medicīnā, izceļoties ar jaunu kvalitātes līmeni un inovatīviem risinājumiem. Mūsu centrs apvieno pieredzējušus speciālistus, augstas klases tehnoloģijas un katram klientam individuālo pieeju, lai nodrošinātu izcilu ādas kopšanas pieredzi un panāktu ievērojamus rezultātus.
 
Medicīnas centrs FORTEMED izmanto augstākās klases tehnoloģijas un modernākās metodes, lai sniegtu efektīvas un drošas estētikās medicīnas procedūras. Mūsu centrs piedāvā klientiem ne tikai izcilas sejas ādas kopšanas un atjaunošanas procedūras, bet arī objektīvu un precīzu ādas stāvokļa diagnostiku.
 
Mēs apzināmies, ka katrai ādai ir savas īpašās vajadzības un prasības. Tādēļ mēs nodrošinām individuālu pieeju, lai izveidotu vispiemērotākos ādas kopšanas plānus un palīdzētu klientiem sasniegt vēlamo sejas ādas izskatu. Objektīvā ādas stāvokļa diagnostika un inovatīvās tehnoloģijas ļauj mums sniegt klientiem augstākā līmeņa pakalpojumus un rezultātus estētikas medicīnā.


 

Sejas ādas diagnostiku ar Zemits™ sejas ādas analizatoru


FORTEMED medicīnas centrs piedāvā Sejas ādas diagnostiku ar Zemits™ sejas ādas analizatoru - nozares modernāko iekārtu sejas ādas analīzei, kā arī rezultātu iegūšanai, attēlošanai un salīdzināšanai. Ierīce izmanto spektrālās attēlveidošanas tehnoloģiju RGB, UV un PL, kas apvienota ar mākslīgo intelektu un attēlu analīzi. Pēc 12 gadu pētījumiem un vairāk nekā 30 tūks. testiem, Zemits™ sejas ādas analizators nodrošina efektīvu ādas analīzi tikai 15 sekundēs.
 
Ar šo sistēmu iespējams noteikt kopumā 12 ādas problēmas, kas skar dermu un epidermu, piemēram, vecuma plankumus, poras, mitrumu, tekstūru, grumbas un citas. Balstoties uz mūsu pētījumiem, Zemits™ sejas ādas analizators var ieteikt individuālu ādas kopšanas līdzekļu klāstu, kas balstīts uz produktiem, kas pieejami salonos, un pat paredzēt ādas stāvokli nākamajos 3-5 gados.Zemits™ sejas ādas analizators ir revolucionārs risinājums. Izvēlieties FORTEMED medicīnas centru, lai iegūtu profesionālu un precīzu sejas ādas diagnostiku, kas palīdzēs izveidot efektīvāko ādas kopšanas plānu un saglabāt veselīgu un jauneklīgu ādas izskatu.
 
Zemits™ sejas ādas analizators tiek izmantots skaistumkopšanas procedūru laikā vai kosmetologa konsultācijas ietvaros, un par šīs ierīces lietošanu netiek piemērotas papildus maksa. Tādējādi klientiem tiek piedāvāta iespēja saņemt precīzu ādas analīzi, lai izstrādātu piemērotāko ādas kopšanas plānu, neuztraucoties par papildu izdevumiem.
 

Piesakies


Izvēloties medicīnas centru FORTEMED, jūs saņemsiet pieeju šīs nozares modernākajām iekārtām un metodēm, kā arī uzticamu un profesionālu speciālistu atbalstu.
 
Rezervējiet savu procedūru tiešsaistē, nospiežot zemāk esošo pogu, vai zvanot pa tālruni 23304440.
 
Uzziniet par mūsu jaunākajām procedūrām un aktualitātēm, sekojot mūsu Instagram kontam.
 
Neļaujiet šīm iespējām garām - piesakieties jau šodien un izbaudiet FORTEMED medicīnas centra sniegtos augstākās klases pakalpojumus.

 
Sadarbības partneri