KosmetoloģijaMedicīnas centra FORTEMED estētikas klīnikā ir pieejamas plaša spektra procedūras sejai un ķermenim:


Cilvēka izskats vairs nav atkarīgs tikai no dzīves apstākļiem un gēniem. Mūsdienās parādījusies iespēja mainīt vizuālo izskatu, ķermeņa un ādas stāvokli, izmantojot zinātnes, medicīnas un kosmetoloģijas sasniegumus.

Izvēloties savu skaistumkopšanas speciālistu, svarīgi saprast tā kompetenci un spējas. Vai ir ārstnieciskās iestādes statuss, vai speciālisti ir sertificēti darbam, vai kosmētika un iekārtas ir atbilstošas veiktajām manipulācijām?
 
 
Medicīnas centrā FORTEMED visi skaistumkopšanas speciālisti ir augsti kvalificēti un pieredzējuši profesionāļi.  Aparāti, kas tiek izmantoti procedūrās ir sertificēti ar CE zīmi un ir zinātniski pierādīta to efektivitāte. Tāpat kosmētika, ko izmanto procedūrās ir tikai no vadošajiem industrijas zīmoliem. Viss šis kopums veido augstākā līmeņa skaistumkopšanas pakalpojumus.

Skaistumkopšana jeb kosmetoloģija sākas ar sejas ādas attīrīšanu, atjaunošanu.  Šajā posmā ir svarīgi izvēlēties ādas tipam un stāvoklim piemērotu procedūru.

Medicīnas centrs FORTEMED piedāvā plašu klāstu ar procedūrām, kas veicina sejas ādas atjaunošanu, zemādas slāņu reģenerāciju un ādas izmaiņu pazīmju mazināšanu.
 
Procedūrās izmanto  ASV ražoto sejas kopšanas aparātu, kas ir aprīkots ar jonu ģeneratoru un radiofrekvenču liftinga tehnoloģiju. 

Vairāk informācijas un video no procedūrām, meklējiet mūsu Instagram kontā - @fortemed.lv
 


Sejas kopšanas procedūras 

 

HydraFacial

Šī ir tehnoloģija, kas ļauj vienlaikus dziļi attīrīt ādu, mitrināt to, kā arī papildus ievadīt tai nepieciešamās vielas serumu veidā, kas veic sejas ādas atjaunošanu. Vairāk informācijas par HydraFacial procedūru.

 

Skābekļa mezoterapija

Pazīstama arī kā „mezoterapija bez adatām”.  Pēc procedūras āda atgūst savu veselīgo izskatu, tonusu un elastību sejas, kakla un dekoltē zonā, uzlabojas sejas ovāls.
 

Ultraskaņas sejas tīrīšana

Procedūra, kura ietver sevī sejas ādas attīrīšanu, pielietojot ultraskaņu. Īpaši rekomendēta problemātiskai sejas ādai, kam ir nepieciešama delikāta kopšana.
 

Vitamīnu injekcijas
 

Procedūra, kuras  laikā ādas augšējā slānī notiek barojošo vielu mikroinjekcijas. Šim nolūkam izmantojam Nanosoft adatas, kas līdz minimumam samazina nepatīkamās sajūtas, sniedzot maksimālo efektu jau pēc pirmās procedūras. 


 

Pirmais efekts parādās tajā pašā dienā, bet savu maksimumu sasniedz 2-3 dienas pēc procedūras. Procedūras iedarbības uzlabošanai ir svarīgi izpildīt speciālista norādījumus un rūpēties par kopējo organisma veselību.

Elektroporācija

Elektroporācija tā ir bezadatu mezoterapija, jo šī metodika ļauj aktīvām vielām neinvazīvā (bez injekcijas) ceļā nokļūt dziļi ādā, ar elektrisku impulsu iedarbību tiek īstenota kopā ar fotodinamisku terapiju. Procedūra notiek izmantojot Zemits™ (ASV) aparātu. 

Aktīvās vielas transdermāli, bezinjekcijas ceļā tiek ievadītas ādā ar noteiktas frekvences strāvas impulsu palīdzību. Rezultātā rodas iespēja transportēt dziļajos ādas slāņos lielmolekulāras aktīvās vielas lielākos daudzumos un dziļāk, nekā tas ir iespējams ar jonoforēzi vai ultraskaņu.Metodes priekšrocības:

 • ādas dziļa mitrināšana;
 • stimulē ādā neatkarīgu kolagēna sintēzi;
 • grumbu un grumbiņu izlīdzināšana;
 • akne un postakne terapija;
 • novērš defektu cēloņus;
 • ādas toņa izlīdzināšana.


Elektroporācijas procedūru izmanto sejas, dekoltē zonas, krūšu, roku un kakla ādas atjaunošanai. 

Procedūra ir absolūti nesāpīga (pacients izjūt vienīgi siltumu no aparāta). Kas ir īpaši svarīgi pēc elektroporācijas nav nepieciešams rehabilitācijas periods.

Vairāk informācijas un video no procedūrām, meklējiet mūsu Instagram kontā - @fortemed.lv

   


Ķermeņa kopšanas procedūras


Tirgū tiek piedāvātas procedūras, kas sola uzlabot ķermeņa formas un samazināt liekos centimetrus, pārsvarā ar viena veida manipulāciju. Šī pieeja ir mazefektīva, jo ķermeņa skulpturēšanas procesā ir svarīga kompleksa pieeja, vienlaikus pielietojot dažādas tehnikas.
 
Atšķirībā no tādām populārām procedūrām, kā Endosfera vai LPG, kas iedarbojas uz ādu ar vienu veida darbību, Zemits™ Bionexis procedūras laikā tiek izmantoti vairāki procesi un metodes, sniedzot ķermenim kompleksu terapiju. 

Zemits™ Bionexis terapija ir efektīva:
 • svara samazināšanai;
 • ķermeņa apjoma samazināšanai (īpaši problēmzonās);
 • pretcelulīta nolūkos;
 • kaitīgo vielu “uzkrājuma” izvešanai no tauku šūnām.
   
Īpaši svarīgi pieminēt, ka medicīnas centrā FORTEMED strādā sertificēti skaistumkopšanas speciālisti ar medicīnisku izglītību, kas sniedz pārliecību par pakalpojumu kvalitāti.

 

Ultraskaņas kavitācija

Metode, kuru izmanto tauku slāņa samazināšanai, pēc efektivitātes ir viena no labākajām bezoperācijas paņēmieniem.  Zemits™ aparāta fokusēta ultraskaņa iznīcina zemādas taukus, sagatavojot tos naturālai izvadīšanai caur limfātisko sistēmu. 

Veiksmīgam rezultātam šo procedūru apvieno ar limfodrenāžu, vakuummasāžu un RF-liftingu, veicinot ķermeņa apjoma samazināšanos un ādas elastīgumu.

 

Vakuuma masāža 

Masāža ar speciālām manipulācijām, ko pārvalda viedā vadības sistēma. Spiediena analizators izvēlas piemērotu vakuuma pakāpi efektīvai un saudzējošai procedūrai. Rezultātā netiek bojāts ādas augšējais slānis un tiek stimulēta zemādas tauku naturāla izvadīšana. Vakuuma impulsu laikā ādu apstaro bio-gaisma, kas stimulē labāku tauku izvadi un sagatavo ādu RF-liftingam.
 

Rullīšu stimulācija

Procedūras laikā izmantotais gels veido īpaši slīdošu slāni, lai maksimāli efektīvi veiktu dziļo zemādas slāņu stimulāciju, kur slēpjas īpaši sarežģīti izvadāmi tauki. Speciālas formas rullīši intensīvi, bet saudzīgi iedarbojas uz problemātiskajām vietām ar mērķi stimulēt naturālo tauku iznīcināšanu. Jau pēc pirmās procedūras ir jūtams pozitīvs efekts.

 

RF liftings

Profesionālais, procedūrā izmantotais gels, ko uzklāj uz ādas, ļauj veidot starp metāla rullīšiem augstas frekvences mikroimpulsus. Viedās kontroles funkcionalitāte izvēlas impulsu jaudu atbilstoši vides blīvumam un stāvoklim, kas ļauj maksimāli efektīvi stimulēt ādas aizsargslāņa reģenerāciju. Procedūras rezultātā apstrādātā āda paliek elastīgāka, gludāka un estētiski pievilcīgāka. 


Medicīnas centrs FORTEMED ir vienīgā  vieta Latvijā, kur ir pieejams ASV ražotais Zemits™ Bionexis ķermeņa skulpturēšanās aparāts. Savukārt  Amerikas Savienotajās Valstīs šī iekārta ir kļuvusi par īstu hītu, kas ir super pieprasīta un palīdz miljoniem sieviešu sasniegt vēlamo figūru.
 
Kurss sastāv no 5-8 procedūrām, intervāls starp procedūrām 2-5 dienas. Procedūru skaits ir atkarīgs no problemātiskās zonas un veselības stāvokļa.

Pēc procedūras ir ļoti svarīgi dzert daudz šķidruma (min. 2 l/dienā).Indikācijas ķermeņa skulpturēšanas procedūrai:
 • vēdera un gurnu tauku depozīti;
 • augšstilbu tauku depozīti;
 • sēžas tauku depozīti;
 • roku augšdaļu tauku depozīti.
Procedūrai ir savas kontrindikācijas, par kurām ir nepieciešamas konsultēties ar medicīnas centra personālu.

Vairāk informācijas un video no procedūrām, meklējiet mūsu Instagram kontā - @fortemed.lv

Matus izkrišanas apturēšana

Mezoterapija ir viena no populārākajām kosmētiskajām procedūrām sejas ādas un matu kopšanā. Matu mezoterapija ir speciālu preparātu zemādas injekcijas, kas stimulē un normalizē galvas ādas stāvokli, stiprina matu folikulus. Manāmi pagarinās matu attīstības un augšanas aktīvā fāze, atjaunojas asins apgāde, kas baro matu. Līdz ar to uzlabojas vispārējais matu stāvoklis: tie kļūst biezāki, stiprāki, uzlabojas matu struktūra. Vairāk informācijas par matu izkrišanas apturēšanu.


 
Ja rodas papildus jautājumi, zvaniet FORTEMED klientu konsultantam, kas labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem. Telefons - 23304440.

 
Sadarbības partneri