Dermatologs

Medicīnas centra FORTEMED dermatologu komanda piedāvā plaša spektra pakalpojumi:

Āda ir sava veida barjera, kas pasargā cilvēku no ārējās vides negatīvās ietekmes, atspoguļo kopējo veselības stāvokli, kā arī āda pilda ķermeņa termoregulācijas funkciju, lai mēs justos ērti dažādos laikapstākļos. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka mūsu ādas stāvoklis ietekmē arī to, kā jūtamies un redzam sevi sabiedrībā. Tādēļ pie mums, FORTEMED klīnikā, varat būt droši, ka sniegsim mūsu pacientiem daudzpusēju aprūpi, tādējādi uzlabojot jūsu dzīves kvalitāti.Medicīnas centra FORTEMED dermatologi nodarbojas ar ādas, nagu un matu slimību un patoloģiju diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. 

Ādas un nagu saslimšanas ārstēšana

Izmantojot mūsdienu diagnostikas pieeju un tehnoloģijas FORTEMED dermatologi var diagnosticēt ādas saslimšanas pati agrīnā stadijā. Sadarbībā ar E.Gulbja Laboratoriju tiek veiktas sēnīšu, bakteriālās un citu infekciju uzsējumu analīzes, kā arī tiek ņemtas biopsijas (ādas audu gabaliņa paņemšana). Pēc analīžu rezultātu tiek nozīmēta efektīva ārstēšana.Pateicoties medicīnas centra FORTEMED komandas darbam, dermatologi var ne tikai izrakstīt zāles un rekomendēt ādas kopšanas līdzekļus, bet arī ieteikt kosmetoloģiskās procedūras, kuras var veikt uz vietas, pie klīnikas kosmetologiem, kas veiks ādas kopšanas procedūras. Savukārt, nagu un pēdu kopšanas procedūras var veikt pie klīnikas podologiem. Cieša iekšēja sadarbība veicina vislabāko ārstēšanas rezultātu, jo visi FORTEMED speciālisti, kas ir iesaistīti procesā, atrodas savstarpējā komunikācijā ar mērķi atrisināt problēmu.Pie ādas veidojumu likvidācijas tiek izmantota konkrētam veidojumam efektīvāka destrukcijas metode: lāzers, krio vai ekscīzija. Izmantojot mūsdienu anestēzijas metodes, speciālisti samazina nepatīkamas sajūtas līdz minimumam. Selektīva destrukcijas metožu izvēle vecina ātrāko pēcmanipulācijas atgūšanu. 

Matu saslimšanas ārstēšana

Matu izkrišana un galvas ādas bojājumi ir ne tikai nepatīkami, bet arī estētiski traucējoši. Mūsdienās ar šo problēmu saskaras ne tikai vīrieši, bet arī sievietes. Šādi traucējumi var būt gan patstāvīga saslimšana, gan arī citas saslimšanas simptoms. Ļoti svarīgi nekavēt matu izkrišanas diagnostiku, jo dažreiz tas noved pie neatgriezeniskām sekām. Medicīnas centra FORTEMED dermatologi izmanto tikai ar CHMP un pārējo ES institūciju pārbaudītas un rekomendētas diagnostikas metodes un ārstēšanas paņēmienus. 

Pēc diagnostikas, kas ietver klasisko dermatoskopiju un UV skrinīngu ar Wooda lampu, speciālists nosaka atbilstošu terapiju un sniedz rekomendācijas dzīves veida korekcijai ārstēšanas perioda laikam. Vairākos gadījumos dermatologi var ne tikai apturēt matus izkrišanu, bet arī atjaunot matu reģenerāciju. 

Medicīnas centra FORTEMED dermatologi kopā ar kosmetologiem veic kompleksa matu izkrišanas terapiju, tajā skaitā pielietojot mezoterapiju, kas ir mūsdienīga un efektīva matu izskrišanas apturēšanas metode. Vairāk informācijas par Matu mezoterapijas procedūru.

Pretnovecošanas terapija

Intensīvs dzīves ritms un nedraudzīgi ārējie apstākli, ietekmē mūsu ādas veselību un ārējo izskatu. Ļoti svarīgi neatlikt ādas stāvokļa diagnostiku, pat ja vizuāli nekas netraucē. Dermatologs var diagnosticēt agrīnas vecuma ādas izmaiņas un rekomendēt atbilstošas kopšanas procedūras vai procedūru kompleksu, vecuma pazīmju samazināšanai. Pie vajadzības, dermatologs dos norīkojumu pie cita speciālista vai nepieciešamām analīzēm. 

FORTEMED dermatologu komandu veido jauni, bet jau pieredzējušie speciālisti, kas nepārtraukti attīstās, apmeklējot kongresus, seminārus un praktiskus treningus. Tādejādi FORTEMED speciālisti vienmēr ir informēti par jaunākiem sasniegumiem dermatoloģijā un gatavi to pielietot pacienta labā.

Dermatologa konsultācijas laiks ir atkarīgs no veiktas diagnostikas un manipulācijas, bet tās vidējais laiks ir aptuveni 30 minūtes. Šajā laikā speciālists veic ādas veidojumu apskati ar dermatoskopu, veic nepieciešamas manipulācijas, ja tas ir nepieciešams, lai atrisinātu pacienta problēmu.Lai savlaicīgi diagnosticēt problēmu un sākt ārstēšanos, jums ir jākonsultējas ar ārstu pie šādiem simptomiem:
  • kārpas un papilomas;
  • kārpu un dzimumzīmju palielināšanās, aizdomas par jaunveidojumu rašanos;
  • matu izkrišana un plikpaurība;
  • atslāņošanās, ieauguši nagi;
  • blaugznas;
  • ādas krāsas maiņa;
  • ādas nieze, lobīšanās, pietūkums;
  • melnie punkti (pūtītes);
  • herpes vīruss.
 

Ādas slimību cēloņi ir ļoti daudz, jo āda var tiek traumēta ne tikai ārējo faktoru, bet arī kuņģa-zarnu trakta, imūnās un endokrīnās sistēmas problēmu dēļ. Neatlieciet vizīti pie dermatologa, jo slimības ārējā izpausme var liecināt ne tikai par ādas slimībām, bet arī par problēmām ar iekšējiem orgāniem!Ja rodas papildus jautājumi, zvaniet FORTEMED klientu konsultantam, kas labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem. Telefons - 23304440.
Sadarbības partneri