Dermatologs (ādas ārsts)

Esiet sveicināti pie FORTEMED dermatoloģijas ekspertu komandas!

FORTEMED medicīnas centrā – mūsu mērķis ir nodrošināt Jums augstākā līmeņa dermatoloģiskās aprūpes pakalpojumus. Mūsu speciālisti ir pieredzējuši profesionāļi, kuri strādā ar mūsdienīgākajām tehnoloģijām un metodēm, lai nodrošinātu visaptverošu un personalizētu pieeju Jūsu ādas veselības jautājumos.

Pie mums Jūs varēsiet tikt pie dermatologa īsā laikā, jo mēs saprotam, cik svarīgi ir savlaicīgi reaģēt uz ādas veselības problēmām. Esiet droši, mūsu komanda ir gatava palīdzēt Jums ar visiem Jūsu ādas veselības jautājumiem:
 

Āda ir sava veida barjera, kas pasargā cilvēku no ārējās vides negatīvās ietekmes, atspoguļo kopējo veselības stāvokli, kā arī āda pilda ķermeņa termoregulācijas funkciju, lai mēs justos ērti dažādos laikapstākļos. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka mūsu ādas stāvoklis ietekmē arī to, kā jūtamies un redzam sevi sabiedrībā. Tādēļ pie mums, FORTEMED klīnikā, varat būt droši, ka sniegsim mūsu pacientiem daudzpusēju aprūpi, tādējādi uzlabojot jūsu dzīves kvalitāti.

FORTEMED dermatoskopie

Medicīnas centra FORTEMED dermatologi nodarbojas ar ādas, nagu un matu slimību un patoloģiju diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. 
 

Ādas un nagu saslimšanas ārstēšana


Izmantojot mūsdienu diagnostikas pieeju un tehnoloģijas FORTEMED dermatologi var diagnosticēt ādas saslimšanas pat agrīnā stadijā. Sadarbībā ar E.Gulbja Laboratoriju tiek veiktas sēnīšu, bakteriālās un citu infekciju uzsējumu analīzes, kā arī tiek ņemtas biopsijas (ādas audu gabaliņa paņemšana). Pēc analīžu rezultātu tiek nozīmēta efektīva ārstēšana.Pateicoties medicīnas centra FORTEMED komandas darbam, dermatologi var ne tikai izrakstīt zāles un rekomendēt ādas kopšanas līdzekļus, bet arī ieteikt kosmetoloģiskās procedūras, kuras var veikt uz vietas, pie klīnikas kosmetologiem, kas veiks ādas kopšanas procedūras. Savukārt, nagu un pēdu kopšanas procedūras var veikt pie klīnikas podologiem. Cieša iekšēja sadarbība veicina vislabāko ārstēšanas rezultātu, jo visi FORTEMED speciālisti, kas ir iesaistīti procesā, atrodas savstarpējā komunikācijā ar mērķi atrisināt problēmu.

FORTEMED medicīnas centrā mēs pievēršam īpašu uzmanību detalizētai ādas veidojumu izpētei. Mūsu pieredzējušie dermatologi rūpīgi pārbauda un analizē katru ādas veidojumu, lai noteiktu tā raksturu un nepieciešamību pēc ārstēšanas. Ja ir nepieciešams veikt ādas veidojumu destrukciju, mūsu speciālisti izvēlas vispiemērotāko metodi atbilstoši Jūsu individuālajām vajadzībām un veidojuma raksturam.Mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas un metodes, tai skaitā lāzeri, monokoagulātoru, krioterapijas iekārtas un, ja nepieciešams, veicam arī klasiskās ekscīzijas.

Lāzers ir viena no efektīvākajām metodēm dažādu ādas veidojumu noņemšanai, kas nodrošina mazāk traumatisku un precīzāku ārstēšanu. Monokoagulātors ir elektriskā strāva, kas ļauj precīzi un efektīvi noņemt ādas veidojumus. Krioterapijas iekārta izmanto ļoti aukstas temperatūras, lai "saldētu" un noņemtu ādas veidojumus. Savukārt klasiskā ekscīzija ir ķirurģiska procedūra, kurā veidojums tiek noņemts ar skalpeli vai punch instrumentu, lai veiktu tālāku histoloģisko ekspertīzi.

FORTEMED medicīnas centrā mēs ļoti vērtējam precizitāti, rūpīgumu un individuālu pieeju katra pacienta ādas veselības aprūpē. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka Jūs saņemat visaugstākās kvalitātes aprūpi un zināšanas par Jūsu ādas stāvokli un tās veselības vajadzībām. Mēs esam gatavi palīdzēt Jums sasniegt labāko iespējamo rezultātu un gaidām Jūs FORTEMED medicīnas centrā.

 
Pieraksties on-line
 


Matu saslimšanas ārstēšana


Matu izkrišana un galvas ādas bojājumi ir ne tikai nepatīkami, bet arī estētiski traucējoši. Mūsdienās ar šo problēmu saskaras ne tikai vīrieši, bet arī sievietes. Šādi traucējumi var būt gan patstāvīga saslimšana, gan arī citas saslimšanas simptoms. Ļoti svarīgi nekavēt matu izkrišanas diagnostiku, jo dažreiz tas noved pie neatgriezeniskām sekām. Medicīnas centra FORTEMED dermatologi izmanto tikai ar CHMP un pārējo ES institūciju pārbaudītas un rekomendētas diagnostikas metodes un ārstēšanas paņēmienus. 

Pēc diagnostikas, kas ietver klasisko dermatoskopiju un UV skrinīngu ar Wooda lampu, speciālists nosaka atbilstošu terapiju un sniedz rekomendācijas dzīves veida korekcijai ārstēšanas perioda laikam. Vairākos gadījumos dermatologi var ne tikai apturēt matus izkrišanu, bet arī atjaunot matu reģenerāciju. 

Medicīnas centra FORTEMED dermatologi kopā ar kosmetologiem veic kompleksa matu izkrišanas terapiju, tajā skaitā pielietojot mezoterapiju, kas ir mūsdienīga un efektīva matu izkrišanas apturēšanas metode. Vairāk informācijas par Matu mezoterapijas procedūru.
 

Pretnovecošanas terapija


Intensīvs dzīves ritms un nedraudzīgi ārējie apstākli, ietekmē mūsu ādas veselību un ārējo izskatu. Ļoti svarīgi neatlikt ādas stāvokļa diagnostiku, pat ja vizuāli nekas netraucē. Dermatologs var diagnosticēt agrīnas vecuma ādas izmaiņas un rekomendēt atbilstošas kopšanas procedūras vai procedūru kompleksu, vecuma pazīmju samazināšanai. Pie vajadzības, dermatologs dos norīkojumu pie cita speciālista vai nepieciešamām analīzēm. 

FORTEMED dermatologu komandu veido jauni, bet jau pieredzējušie speciālisti, kas nepārtraukti attīstās, apmeklējot kongresus, seminārus un praktiskus treiningus. Tādējādi FORTEMED speciālisti vienmēr ir informēti par jaunākajiem sasniegumiem dermatoloģijā un gatavi tos pielietot pacienta labā.

Dermatologa konsultācijas laiks ir atkarīgs no veiktās diagnostikas un manipulācijām, bet tās vidējais laiks ir aptuveni 30 minūtes. Šajā laikā speciālists veic ādas veidojumu apskati ar dermatoskopu, veic nepieciešamās manipulācijas, ja tas ir vajadzīgs, lai atrisinātu pacienta problēmu.FORTEMED medicīnas centrā mēs uzstājam, ka savlaicīga un precīza diagnostika ir atslēga efektīvai ādas slimību ārstēšanai. Pie mums strādā pieredzējuši dermatoloģi, kuri ir gatavi palīdzēt Jums identificēt un ārstēt dažādas ādas problēmas.

Mēs iesakām Jums konsultēties ar ārstu, ja Jums rodas šādi simptomi:
  • Kārpas un papilomas: šie veidojumi var būt saistīti ar vīrusu infekcijām un ir svarīgi, lai tos izmeklētu un ārstētu, lai izvairītos no iespējamām komplikācijām.
  • Kārpu un dzimumzīmju palielināšanās, aizdomas par jaunveidojumu rašanos: izmaiņas ādas veidojumos var norādīt uz dažādām problēmām, tai skaitā potenciāli bīstamiem stāvokļiem kā melanoma.
  • Matu izkrišana un plikpaurība: šie simptomi var būt saistīti ar hormonāliem traucējumiem, stresa ietekmi vai citām medicīniskām problēmām.
  • Atslāņošanās, ieauguši nagi: šīs problēmas var būt saistītas ar hroniskām ādas slimībām, piemēram, psoriāzi, vai ar infekcijām.
  • Blaugznas: lai gan tās var būt nekaitīgas, blaugznas var arī norādīt uz ādas problēmu, piemēram, seboreju.
  • Ādas krāsas maiņa: šīs izmaiņas var būt saistītas ar dažādām slimībām, piemēram, vitiligo, vai ar iekaisuma procesiem.
  • Ādas nieze, lobīšanās, pietūkums: šie simptomi var norādīt uz alerģisku reakciju, infekciju vai hronisku ādas slimību.
  • Melnie punkti (pūtītes): šie var būt saistīti ar aknes vai citiem ādas stāvokļiem, kas prasa ārstēšanu.
  • Herpes vīruss: šī vīrusa izpausmes var būt nepatīkamas un sāpīgas, tāpēc ir svarīgi sākt ārstēšanu agrīnā stadijā.

Neignorējiet šos simptomus, lai novērstu iespējamus riskus un komplikācijas. FORTEMED medicīnas centrā mēs esam gatavi palīdzēt Jums savlaicīgi diagnosticēt un sākt efektīvu ārstēšanu. Mēs ļoti vērtējam Jūsu veselību un gaidām Jūs mūsu centrā, lai kopā rūpētos par Jūsu ādas veselību.  
 

Ādas slimību cēloņi ir ļoti daudz, jo āda var tikt traumēta ne tikai ārējo faktoru, bet arī kuņģa-zarnu trakta, imūnās un endokrīnās sistēmas problēmu dēļ. Neatlieciet vizīti pie dermatologa, jo slimības ārējā izpausme var liecināt ne tikai par ādas slimībām, bet arī par problēmām ar iekšējiem orgāniem!
 

Mūsu komandā strādā pieredzējuši un atzīti speciālisti dermatoloģijā


Dr. Dace Beķere ir kompetenta dermatoloģe ar plašu pieredzi. Viņa nodrošina konsultācijas dažādu vecuma grupu pacientiem, sākot no zīdaiņiem, saistībā ar ādas slimībām, estētiskajiem jautājumiem un veidojumu identifikāciju un terapiju. Dr. Beķere izmanto lāzera tehnoloģiju dažādām procedūrām, piemēram, dzimumzīmju un kārpu noņemšanai. Kā izcila speciāliste, viņa ir palīdzējusi tūkstošiem cilvēku risināt dažādas ādas un estētiskās problēmas. Turklāt viņa nepārtraukti paplašina savu zināšanu loku, apmeklējot pasaules klases medicīniskos pasākumus. Dr. Beķere aktīvi piedalās dažādu medicīnas organizāciju darbā, tai skaitā Latvijas Dermatovenerologu asociācijā, Eiropas Dermatoloģijas un Venereoloģijas akadēmijā, Starptautiskās Dermoskopijas biedrībā. 

Dr. Jelizaveta Pavlova ir pieredzējusi dermatoloģe, kura ir ieguvusi plašas zināšanas un prasmes ādas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. Viņa specializējas akūtu, hronisku un alerģisku ādas slimību diagnostikā un ārstēšanā, kā arī ādas, matu un nagu sēnīšslimību, ādas virālu, parazitāru un bakteriālu slimību ārstēšanā. Veic lāzera, krio un klasiskas veidojumu destrukcijas procedūras, tostarp dzimumzīmju, keratozes, papilomu, kārpu noņemšanu un rētu slīpēšanu. Dr. Pavlova ir pazīstama arī kā empātisks un atsaucīgs ārsts, kurš izceļas ar individuālu pieeju katram pacientam. Viņa pieņem pieaugušos un bērnus, nodrošinot visaugstākās kvalitātes medicīnisko aprūpi. Jāpiemin arī, ka Dr. Pavlova velta laiku savu profesionālo zināšanu un prasmju pastāvīgai pilnveidošanai. Viņa aktīvi piedalās dažādos dermatoloģijas kongresos un citos profesionālos pasākumos, lai būtu informēta par jaunākajiem pētījumiem, metodēm un tehnoloģijām savā nozarē.

Dr. Elīze Šapovalova ir pieredzējusi dermatoloģe, kura ir pārliecinoši pierādījusi savu spēju nodrošināt izcilu pacientu aprūpi, izmantojot dermatoskopijas un pārējas diagnostikas un ārstēšanas metodes. Šīs tehnoloģijas pārvaldīšana ir ļāvusi viņai pilnīgāk saprast pacientu stāvokli, lai varētu izstrādāt visaptverošāko un efektīvāko ārstēšanas plānu. Dr. Šapovalova ir dermatoloģijas jomā guvusi plašu atzinību ar savu neatlaidību un mērķtiecību uzlabot diagnostikas precizitāti un pacientu veselības rezultātus. Dr. Šapovalova nav tikai tehniski prasmīga, bet arī ir empātiska un pacientiem atsaucīga, kas ir tikpat svarīgi kā medicīniskās zināšanas. 


Eliza Šapovalova Dace Beķere Jelizaveta Pavlova dermatologs

Ja rodas papildus jautājumi, zvaniet FORTEMED klientu konsultantam, kas labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem. Telefons - 23304440.
Sadarbības partneri