Podologs

Kas ir podologs?


Podologs ir speciālists, kas nodrošina pacienta pēdas aprūpi, diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju. Šāds speciālists var noteikt pēdu slimības agrīnā stadijā, kā arī veikt to ārstēšanu, izmantojot profesionālu FORTEMED klīnikā pieejamu aprīkojumu, lai ērti un pilnībā manipulētu ar pēdu.

Mūsdienās tādas problēmas kā diabētiskā pēda, hiperkeratoze, ieauguši nagi, kārpas ir viegli novērst, izmantojot efektīvas ārstēšanas metodes. Apmeklējums pie podologa var palīdzēt uzlabot jūsu pašsajūtu, dzīves kvalitāti un pašcieņu, atrisinot virkni ar pēdu aprūpi saistītas problēmas.

Medicīnas centrā FORTEMED ir ar jaunākajām podoloģijas iekārtām aprīkots kabinets, kurā klientiem ērtos un patīkamos apstākļos profesionāli, sertificēti podologi veic pēdu aprūpi. Individuāla pieeja un saudzīga apkalpošana garantē ārstēšanu bez diskomforta un sāpēm.
 


Kādas problēmas risina podologs?


Pie podologa ir nepieciešams vērsties, ja ir šādas pazīmes:
  • ieaudzis nags;
  • nagu krāsas, struktūras izmaiņas;
  • bojāta, deformēta naga plāksne;
  • varžacis, kārpas;
  • papēžu plaisas;
  • pēdas deformācija - vecuma, grūtniecības, sliktu apavu, liekā svara dēļ;
  • pirkstu pietūkums vai iekaisums;
  • kāju nieze un nepatīkams aromāts.


FORTEMED pogologu komanda 


Medicīnas centrā FORTEMED lepojas ar izcilu podologu komandu, kas sastāv no augstāk kvalificētiem speciālistiem ar bagātu pieredzi pēdu veselības aprūpes jomā. Mūsu eksperti ne tikai spēj risināt visdažādākās pēdu veselības problēmas, bet arī izmanto jaunākās tehnoloģijas un metodes, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu ārstēšanu. 

Katrs no mūsu speciālistiem regulāri apmeklē apmācības un seminārus, uzturot savas zināšanas augtā līmenī. Viņu apņēmība un profesionālisms nodrošina, ka katrs pacients saņem individuālu pieeju, kvalitatīvu un efektīvu aprūpi, atbilstoši viņa vajadzībām.

Svetlana Krasnodembska ir pieredzējusī podoloģe, kura izceļas ar plašu ekspertīzi pēdu veselības jomā un pievērš īpašu uzmanību estētiskajam efektam. Viņa efektīvi novērš pēdu problēmas, piemēram, ieaugušos nagus un papēžu plaisas, nodrošinot gan veselību, gan estētiski pievilcīgu izskatu. Svetlana sevišķi izceļas sarežģītu gadījumu risināšanā, izmantojot titāna diegus un īpašas novērošanas metodes hronisku pēdu problēmu gadījumos. Viņas zināšanas tiek pastāvīgi paplašinātas, regulāri apmeklējot apmācības un konferences. Medicīniskā pēdu aprūpe ar Svetlanu Krasnodembsku garantē augstu ekspertīzi, rūpīgu pieeju un estētiski pievilcīgus rezultātus.

Ināra Jankēviča ir podoloģe ar bagātu pieredzi, kura izceļas ar īpaši rūpīgu un empātisku pieeju katram pacientam. Viņas uzmanības centrā vienmēr ir pacienta labklājība un konkrēto pēdu problēmu visaptveroša risināšana. Ar savu rūpīgu un detalizētu pieeju, Ināra nodrošina, ka katrs apmeklējums ir gan efektīvs, gan komfortabls. Uzticoties viņas rokām, klienti var būt droši, ka viņu pēdas saņems vislabāko aprūpi. Ināras empātija un uzmanība ļauj viņai saprast un atbildēt uz katras personas individuālajām vajadzībām, nodrošinot pacientiem gan veselību, gan estētiski pievilcīgu pēdu izskatu.

Gunita Rituma ir podoloģijas izcilība, pazīstama ar progresīvu un zinošu pieeju savā nozarē. Viņas mērķis nav tikai estētikas uzlabošana, bet galvenokārt terapeitiskais efekts, ko pacients jūt pēc katra apmeklējuma. Gunita smalki izjūt un respektē katra pacienta individuālās vajadzības, nodrošinot apkalpošanu, kas ir balstīta uz uzticību un precizitāti. Šai pieejai pateicoties, daudzi klienti uzskata viņu par savas pēdu veselības aizbildni. Gunitas Ritumas pacienta orientēta pieeja garantē, ka katra problēma tiek risināta ar lielāko atbildību un rūpību.


Gunita Rituma Svetlana Krasnodembska Ināra Jankēviča podologs

FORTEMED podologi cieši sadarbojas ar medicīnas centra dermatologiem, ķirurgiem un traumatologiem-ortopediem, lai nodrošinātu maksimāli efektīgāko un ātrāko pēdu saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu. Piemēram, ja varžacs, kārpas vai cita veidojuma apjoms neļauj likvidēt to ar podoloģiskiem līdzekļiem, tad pacients tik novirzīts pie dermatologiem uz krio, lāzer vai koagulācijas veidojuma destrukciju

Savlaicīga vēršanās pie podologa var palīdzēt izvairīties no daudzām problēmām nākotnē, jo speciālists agrīnā stadijā var identificēt daudzas slimības, par kurām pacients iespējams pat nezina. Noteikti neatlieciet vizīti pie ārsta, ja jums ir ieaudzis nags vai sēnīšu infekcija.

Turklāt der atcerēties, ka pēdas ir pakļautas lielai slodzei, tāpēc tām nepieciešama īpaša kopšana un uzmanība. Veltiet laiku, lai pārbaudītu to stāvokli!

 
 

Nagu korekcija ar skavu tehnoloģijām


Deformēti (ikdienas valodā saukti ''ieauguši'') kāju nagi ir bieži sastopama problēma, kas rada nopietnu diskomfortu un sāpes, liedzot valkāt sev tīkamus apavus un brīvi kustēties.  Naga sānu malas iespiežas naga valnītī, radot iekaisumu un pietūkumu, dažreiz pat paaugstinātu temperatūru. Smagos gadījumos var attīstīties mīksto audu iekaisums, osteomielīts vai pat asins saindēšanās (sepse).

Piedāvājam pasaulē zināmo, bet Latvijā vēl maz izmantoto metodi - nagu korekciju ar skavu tehnoloģijām, kas ir mūsdienīga, inovatīva un nesāpīga procedūra visām pacientu grupām, kas ļauj risināt visai bieži sastopamas nagu augšanas un veselības problēmas.Šī metode ir laba alternatīva operatīvai nagu ārstēšanai. Tā ir ātra, efektīva, nesāpīga un bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Pēc skavas uzlikšanas krietni samazinās vai pilnībā izzūd traumatiskais spiediens uz naga valnīti. Saudzīgi koriģējas naga augšanas virziens. Vienmērīga skavas spiediena rezultātā, samazinās slodze uz sānu valnīti un izzūd diskomforts un sāpes. Pateicoties skavas uzbūvei nags aug tikai uz priekšu un nags ieņem pareizo, jeb fizioloģisko formu. Metodes priekšrocības ir tādas, ka skava ir saskaņota ar naga naturālo formu un neierobežo pārvietošanos.Medicīnas centrā FORTEMED pielietojas modernākas Podostrip skavas, kas ilgu zinātnisko pētījumu produkts un ar kuras palīdzību jau ir izārstēti miljoni nagu.

Svarīgi! Ārstēšanas laikā, kas varētu ilgt daži mēneši ir stingri jāievēro podologa rekomendācijas par apavu izvēli un to nēsāšanu ilgumu.

 
Sadarbības partneri