Mentālās labklājības komanda

Mentālās labklājības komanda FORTEMED medicīnas centrā aicina Jūs neignorēt šos simptomus. Mūsdienu ātrajā dzīves ritmā ir viegli aizmirst par sevi un savām jūtām, taču Jūsu mentālā veselība ir ne mazāk svarīga kā Jūsu ķermeņa fiziskā veselība.
 
Ir dabiski un normāli pieņemt, ka mums ikvienam reizēm ir sliktas dienas. Tomēr, ja jūtat, ka šie nepatīkamie stāvokļi kļūst par ikdienu, ir laiks pievērst tam uzmanību un meklēt profesionālu palīdzību. Nav nepieciešams gaidīt krīzes brīdi, lai saņemtu palīdzību.

Katrs no mūsu specialistiem ir eksperts savā joma un gatavs palīdzēt. Lai nodrošinātu visaptverošu pieeju Jūsu veselībai, mēs esam apkopojuši dažādu specialitāšu speciālistus:
 

NEIROLOGS

Eksperts, kurš specializējas nervu sistēmas traucējumu diagnosticēšanā un ārstēšanā. Vai Jums ir galvassāpes, reibonis vai citas saistītas problēmas? Mūsu neirologs ir šeit, lai palīdzētu.
 

BĒRNU NEIROLOGS

Specializējies neiroloģiskos traucējumos, kas ietekmē bērnus un pusaudžus. Bērnības neiroloģiskās problēmas var būt dažādas, un mūsu eksperts ir gatavs sniegt atbalstu un risinājumus.
 

PSIHIATRS 

Vai Jums ir garastāvokļa svārstības, trauksmes traucējumi vai citas psihiatriskas problēmas? Mūsu psihiatrs ir šeit, lai nodrošinātu Jums profesionālu atbalstu un terapiju.
 

BĒRNU PSIHIATRS

Bērni un pusaudži sastopas ar saviem izaicinājumiem. Mūsu bērnu psihiatrs ir speciāli apmācīts strādāt ar jaunāko paaudzi, lai palīdzētu tiem, kuriem nepieciešams atbalsts.
 

NARKOLOGS (bērniem un pieaugušajiem)

Atkarības ir smagas un sarežģītas. Mūsu narkologs ir šeit, lai piedāvātu risinājumus, kā palīdzēt gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuriem ir atkarības problēmas.
 

BĒRNU KLĪNISKAIS PSIHOLOGS

Sniegt objektīvu, vispusīgu skatījumu uz bērna emocionālas attiecības aspektiem, kā arī intelektuālas un kognitīvam spējam, izsniedzot atbilstošo atzinumu.
 
FORTEMED mentālās labklājības komanda ir šeit, lai Jums palīdzētu. Ar mūsu pieredzējušo un profesionālo komandu - bērnu un pieaugušo psihiatriem, narkologiem un klīniskajiem psihologiem - Jūs saņemsiet atbalstu un risinājumus, kas palīdzēs Jums atgūt līdzsvaru un dzīves prieku.
 
Mūsu mērķis ir piedāvāt ikvienam cilvēkam individuālu pieeju un nodrošināt, ka Jūs jūtaties saprasts, atbalstīts un aprūpēts. Tāpēc, ja jūtaties noguris, uztraukts vai vienkārši nepieciešams kāds, ar ko runāt - nevilcinieties un sazinieties ar mums.
 
Atcerieties: Jūsu mentālā veselība ir svarīga! Jums ir tiesības saņemt palīdzību un atbalstu, kad Jums tas ir vajadzīgs. Lūgums rūpēties par sevi un saviem tuviniekiem, un ja nepieciešams, pieņemt profesionāļa palīdzīgo roku. Mēs esam šeit Jums.
 
Kopā mēs veidojam komandu, kas nodrošina pacientiem visaptverošu un specializētu palīdzību. Jūs varat būt drošs, ka katrs no mūsu speciālistiem ir pilnībā apmācīts un gatavs nodrošināt labāko aprūpi, ko Jūs esat pelnījuši. Mūsu mērķis ir sniegt Jums atbalstu, palīdzību un izglītību katrā solī, ceļā uz labāku mentālo un neiroloģisko veselību. Mēs esam šeit Jums un Jūsu ģimenei.
 
Pierakstīties pie FORTEMED Mentālās labklājības komandas ārstiem ir ērti un vienkārši. Zvanot uz tālruņa numuru 23304440. Mūsu pierakstu menedžeri ar prieku palīdzēs Jums norunāt tikšanos ar specialistu Jums ērtā laikā un dienā.
 
Ir svarīgi, lai Jūs neļautu mentālam problēmām traucēt Jūsu dzīvei un laikus saņemtu profesionālu palīdzību. FORTEMED specialisti ir gatavs Jums palīdzēt un sniegt nepieciešamo atbalstu Jūsu veselības uzlabošanai.
 
Sadarbības partneri